Czytam
Blat z drewna tekowego

Blat z drewna tekowego

Blat pod umywalkę z drewna teakowego
Blat pod umywalkę z drewna teakowego

Większość pomieszczeń kąpielowych o stosunkowo niewielkim metrażu nie może pozwolić sobie na przestronny blat i pojemne komody łazienkowe. Nie da się ukryć, że akurat blat jest w łazience szczególnie pożądany. Wykrojenie jak największego blatu pod umywalkę, to zadanie w sam raz dla naszej firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stworzyliśmy dlań rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale również eleganckie.

  • Blat łazienkowy z drewna teakowego
  • Blat pod umywalkę z drewna teakowego

BLAT POD UMYWALKĘ Z DREWNA TEKOWEGO

Dopasowany do kształtu umywalki blat z drewna tekowego doskonale sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach. Prezentowane przez nas modne akcesorium do łazienki zachwyca funkcjonalnością jakiej próżno szukać u konkurencji. Praktyczny blat zwęża się w ściśle określonym miejscu – dokładnie tam, gdzie jego brak sprzyja swobodnemu korzystaniu z kompaktu.

W małej łazience kształt blatu ma ogromne znaczenie!

Prezentowany przez nas blat wykonany został ze starannie wyselekcjonowanego materiału – litych lameli drewna tekowego. Odpowiednio zaimpregnowany, sprzyja swobodnej eksploatacji bez obaw o jego uszkodzenie. Tekowy blat doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o wzmożonej wilgoci. Najwyższa jakość wykonania przekłada się na jego trwałą i solidną strukturę.

Blat umywalkowy z lameli drewna tekowego, zaimpregnowany olejowoskiem w naturalnym kolorze.

Zamów u nas blat z litego drewna w dowolnym kształcie i rozmiarze!