Nowoczesne stoły z litego drewna

W tej części naszego sklepu internetowego prezentujemy szeroką ofertę zawierającą stoły drewniane wyprodukowane w firmie EDAR. Naszym klientom oferujemy solidne stoły bukowe produkowane z naszego rodzimego drewna, szeroko wykorzystywanego w meblarstwie ze względu na jego stosunkowo dużą twardość, łatwość w pozyskaniu i obróbce.

Stoły z litego drewna dębowego

Polecamy Państwu także stoły dębowe. Dąb charakteryzuje się przepiękną fakturą słoi oraz dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne. Wspaniale wybarwia się na wiele ciekawych kolorów, pięknie przyjmuje naturalne woski, które jeszcze bardziej uwidaczniają jego niepowtarzalną strukturę. W roku 2013 do naszej oferty wprowadziliśmy również stoły z orzecha amerykańskiego. To piękne drewno o bardzo dużej twardości szykownie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach, zwłaszcza jeśli chodzi o połączenie go ze szkłem i stalą nierdzewną.

Zrobimy dla Ciebie wymarzony stół drewniany

Każdy stół dostępny w naszej ofercie jest produkowany w całości z litego drewna. Wykonujemy go na indywidualne zamówienie klienta, według autorskich projektów. Jesteśmy w stanie dopasować jego rozmiar i kolor do Państwa potrzeb. Blaty do stołów proponujemy zarówno sklejone z długich lamel (dostępnych za dodatkową opłatą), jak i z klejonki parkietowej. Nasze stoły drewniane mogą być rozkładane poprzez jedną lub dwie boczne dostawki mające 45, lub 50 cm długości. Ponadto mogą posiadać szufladki, ozdobne frezowanie, a także tłoczone nogi.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji

Mamy nadzieję, że prezentowane poniżej przykłady stołów drewnianych ułatwią Państwu podjęcie wyboru i zaprojektowanie najlepszego dla siebie stołu. Jeżeli chodzi o wybór koloru drewna, to możemy wysłać próbki kolorów do klientów. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego sklepu fabrycznego w Zembrzycach. Dla Klientów, którzy nas odwiedzą, czekają zawsze dodatkowe zniżki, jak również fachowa pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania.

Wiemy, że nasi Klienci są często bardzo zajętymi osobami, dlatego dostosujemy się do wybranego przez Państwa terminy.