Reading
Drewniany stolik kawowy /2,5
Stolik drewniany

Drewniany stolik kawowy

Prezentowany drewniany stolik kawowy wykonany został z litego drewna bukowego. Model ten jest bardzo oszczędny w formie, nie posiada żadnych ozdobnych frezów, a nawet, tak często stosowanej w stolikach kawowych półki na drobiazgi pod blatem stolika. Grubość jego blatu wynosi 2,5 cm, a przekrój nogi to kwadrat o boku 8×8 cm. Mimo tak prostej formy, jest często wybierany przez Klientów, gdyż minimalizm to bardzo modny trend we współczesnej sztuce urządzania wnętrz.

Przeważnie meble wykonywane są z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z życzeniem Klientów mogą powstać one z litych lameli. Na wysokość stołu wpływ ma wysokość nóg – która w większości wypadków wynosi 50 cm plus wysokość blatu. I tak stół o wysokości nóg 50 cm z blatem o grubości 2,5 cm będzie posiadał całkowitą wysokość 52,5 cm.

Cennik stolików kawowych

Rozmiar stolika kawowego blat 2,5 cmDrewno bukoweDrewno dębowe
100 x 707051080
120 x 808201430
60 x 60800960
80 x 8010281270
90 x 9011561430
100 x 10012981488

Właściwości drewna dębowego

Piękne i interesujące usłojenie drewna dębowego sprawia, że surowiec ten już sam w sobie jest elementem dekoracyjnym. Warto również zwrócić swoją uwagę na fakt, że drewno dębowe uchodzi za materiał o największym uznaniu w branży meblarskiej.  Posiada ono bowiem bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, w niewielkim stopniu reaguje na zmiany wilgotności otoczenia. Nowoczesne meble z litego drewna dębowego niezależnie od designu, to znakomita inwestycja na całe lata, a wręcz pokolenia.

Staramy się spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ten przykładowy drewniany stolik kawowy może zostać wykonany również w drewnie  dębowym lub drewnie orzecha amerykańskiego. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia powierzchni wybranego produktu.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wyboru innej nogi stołowej znajdującej się w naszym wzorniku. Zachęcamy Państwa do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się zdjęcia nadesłane przez Klientów, ukazujące meble wykonane w Edarze w realistycznych wnętrzach Klientów.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D

More Stories
materac na stelażu
Materac Bona Kokos