Czytam
Stolik kawowy z widoczną szufladką

Stolik kawowy z widoczną szufladką

stolik kawowy dębowy z szybką i szufladką
stolik kawowy dębowy z szybką i szufladką

Prezentujemy Państwu ciekawy stolik kawowy z szufladką znajdującą się pod blatem stolika, który jest połączony z przezroczystą szybą. Szufladka taka pozwala na wyjątkowe aranżacje naszego stolika.  W okresie Bożonarodzeniowym pięknie będą prezentować się stroiki i bańki. Możemy w nim także eksponować swoje wakacyjne pamiątki. Tutaj niech nie ogranicza nas wyobraźnia. Stolik kawowy wydaje się być niepozornym elementem aranżacyjnym. Może jednak nadać ton całemu salonowi.

  • stolik kawowy dębowy z szybką i szufladką
  • dębowy stolik kawowy z szybką i szufladką
  • stolik z widoczną szufladką
  • ozdobny stolik kawowy
  • stolik-kawowy-z szybą
  • kawowy stolik dębowy z szufladką
  • szuflada aranżacyjna w stoliku kawowym
  • stolik kawowy z szybką i szufladką
  • dąb stolik kawowy z szybką i szufladką

Kawowe stoliki drewniane na miarę!

Ten stolik kawowy wykonany z litego drewna dębowego lub bukowego czy innego posiada solidny, klasyczny charakter. Jego blat został wyposażony w przezroczystą szybę, która dodaje mu lekkości i elegancji. Co sprawia, że ten stolik staje się wyjątkowy, to możliwość podziwiania pięknie urządzonej szuflady umieszczonej pod blatem. Ta praktyczna szuflada jest podzielona na cztery równomierne części, co pozwala na przechowywanie i segregowanie różnych przedmiotów według potrzeb. Dzięki takiemu rozwiązaniu, stolik można dostosować do każdej okazji, ukazując lub ukrywając zawartość szuflady w zależności od dekoracji czy funkcji, jaką pełni w danym momencie. To mebel, który nie tylko jest funkcjonalny, ale także stanowi interesujący element wystroju wnętrza.

Stolik kawowy może stać się ciekawym punktem centralnym naszego pokoju, urozmaicić go i pozwolić na wyeksponowanie ulubionych dodatków i dekoracji. Każdy stolik produkujemy na zamówienie, zgodnie z wszelkimi sugestiami klienta. To, jak będzie się prezentował Państwa stolik zależy tylko od tego, czego Państwo zaprojektują i co znajdzie się w nim potem, w trakcie jego użytkowania.

Wybierz drewno spośród kilku gatunków

Stoliki kawowe wykonujemy według indywidualnych projektów. Zaprojektuj z nami stolik, który najlepiej spełni twoje oczekiwania. Dostosuj do swoich wymagań zarówno wymiary jak i rodzaj drewna czy kolor.

Cennik stolików kawowych z szufladką

Wymiar blatuBuk Dąb /Jesion
100 x 7016602380
120 x 8019002620
60 x 6013001900
80 x 8015402140
90 x 9017202380
100 x 10019002720

Szufladka w tym stoliku nie posiada prowadnic, można ją wysuwać w dwóch kierunkach po drewnianej podporze, tworzącej prowadnicę.

Stwórz unikalny akcent w swoim wnętrzu – zamów spersonalizowany stolik kawowy już dziś!

Nasi doświadczeni rzemieślnicy oraz projektanci są gotowi realizować Twoje pomysły i marzenia. Bez względu na to, czy marzysz o drewnianym stoliku z unikalnymi zdobieniami, czy też nowoczesnym stoliku z designerskim szkłem, jesteśmy tu po to, by Twoje wizje stały się rzeczywistością.

Nasz proces tworzenia opiera się na indywidualnych ustaleniach i projektach, dlatego Twój stolik będzie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Dbamy o najdrobniejsze detale, aby każdy element spełniał Twoje oczekiwania. Z nami możesz być pewny, że otrzymasz nie tylko wysokiej jakości mebel, ale też prawdziwe dzieło sztuki.

Zapraszamy do współpracy i zamawiania spersonalizowanego stolika kawowego, który będzie ozdobą Twojego wnętrza i wyrazem Twojego stylu. Skontaktuj się z nami, aby zacząć tworzyć mebel, który idealnie pasuje do Ciebie!