Czytam
Stół drewniany rozkładany przesuwane nogi

Stół drewniany rozkładany przesuwane nogi

rozkładanie stołu- przesuwane nogi
rozkładanie stołu- przesuwane nogi

Czasami brakuje Ci miejsca przy stole? Od czasu do czasu lubisz zaprosić liczną grupę gości na obiad lub kolację? ale na co dzień nie potrzebujesz jednak wielkiego stołu? Potrzebujesz stołu drewnianego rozkładanego! – To pewne ale teraz jaki system rozkładania wybrać?

Tutaj prezentujemy stoły z litego drewna rozkładane poprzez przesuwanie nóg stołu, dostawki są schowane pod blatem w formie złamanej, tzw. skrzydła motyla.

  • rozkładanie stołu- przesuwane nogi
  • stół drewniany rozkładany
  • stół drewniany rozkładany
  • łamane dostawki do stołu
  • rozkładanie stołu
  • stół drewniany rozkładany butterfly
  • olbrzymi stół po rozłożeniu
  • przed rozłożeniem stół 230cm

Stół drewniany rozkładany przesuwane nogi, to bardzo wygodny system rozkładania

Stół rozkładany z litego drewna to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla przestrzeni o niewielkim metrażu. łatwe powiększenie blatu stołu ma olbrzymie znaczenie Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na postawienie dużego stołu bez utraty swobody w przemieszczaniu i zaburzenia ogólnej kompozycji mieszkania, a zdarza Ci się gościć większe grupy znajomych lub rodzinę, wybór stołu rozkładanego to jedna z najlepszych opcji. To rozwiązanie pozwoli Ci na uzyskanie potrzebnej funkcjonalności bez straty przestrzeni.

Stoły z materiałów drewnopodobnych rozkładane bywają często chybotliwe i niepewne. Czasami zdarza się, że jeden nieopatrzny ruch czy bardziej energiczny gest doprowadza do katastrofy na zastawionym blacie. W przypadku drewnianych stołów rozkładanych nie musisz martwić się o kwestie stabilności i trwałości podobnego rozwiązania. Wybierając nasze stoły rozkładane, możesz mieć pewność, że spełnią Twoje oczekiwania w każdym względzie.

Przykładowy cennik stołów drewnianych rozkładanych

wymiar stołu drewno bukowe drewno dębowe
130x80cm dostawka maksymalnie 95cm40005500
zapytaj o inne wymiary dostosujemy projekt do Twoich potrzeb

Profil blatu i kształt nóg ustal indywidualnie. W tym systemie rozkładania stół wymaga blatu grubości 3cm.

Produkujemy stoły drewniane na indywidualne zamówienie

Bez wątpienia najistotniejszą cechą idealnego stołu jest solidność. Powinien mieć stabilną konstrukcję i być wytrzymały. Tworzyć pewnego rodzaju poczucie bezpieczeństwa. Gwarantujemy, że stoły z litego drewna EDAR spełniają wszystkie kryteria niezawodności pod tym względem.

Marzysz o wyjątkowym stole do jadalni? Masz pomysł na rozkładany stół drewniany i zastanawiasz się, czy możemy dostosować nasze projekty do Twojej wizji? Nie wahaj się prześlij nam na maila swoje szkice inspiracje, zdjęcia chętnie pomagamy dokonać najlepszego wybory W naszej ofercie znajdziesz również opcję realizacji zamówień specjalnych.