Czytam
Lekki stół drewniany bez oskrzyń
stolik owalny
stół owalny buk kolor jasny orzech

lekki stół drewniany

Czy stół z litego drewna może mieć lekki delikatny wygląd i nadal konstrukcję stabilną, z czego słyną drewniane stoły? Przez wiele lat pracy z wieloma projektantami mebli nauczyliśmy się, że nie każdy projekt, który wygląda dobrze na papierze, sprawdzi się w realu. Niektóre jednak projekty są tak dobre, że wprowadzamy je do stałej oferty.

  • spód stół drewniany
  • stół bez oskrzyni
  • stolik kawowy owalny
  • owalny drewniany stolik kawowy

Dzięki swojej prostej konstrukcji, stół może mieć właściwie dowolny kształt, ozdobne frezowanie krawędzi i wiele modeli nóg stołowych. Tutaj spełniamy niemal wszystkie życzenia.

Stoły z drewna bukowego, dębowego i nie tylko!

Stół drewniany bez oskrzyń może być nie tylko w dowolnym kształcie ale również z każdego dostępnego u nas rodzaju drewna. Od pokoleń powszechnie panuje opinia, że najlepsze i najzdrowsze dla człowieka są meble z litego drewna. Tylko lite drewno daje gwarancję posiadania mebli wyjątkowych, niezwykle klimatycznych i trwałych. Największą, niepodważalną zaletą drewnianych mebli jest ich naturalne pochodzenie. W dzisiejszych czasach, gdy co chwilę mamy do czynienia z tworzywami sztucznymi , otoczenie się w domu ekologicznymi sprzętami to wybawienie dla naszych ciał i dusz. W otoczeniu, w którym znajdują się meble z litego drewna można w pełni wypocząć, ciesząc się przytulnością i wygodą, a przy tym – bliskim kontaktem z naturą.

Stoły drewniane produkowane w Edar są niepowtarzalne

Cechą stołów produkowanych w naszym zakładzie jest ich personalizacja. Kazdy mebel drewniany jest wykonywany po ustaleniu wszystkich szczegółów projektu i dopasowaniu elementów do wymagań klienta. Ta cecha – zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy wszyscy dążymy do oryginalności – jest niepowtarzalność każdego jednego egzemplarza. Stoły drewniane charakteryzują się jedynym w swoim rodzaju ułożeniem słojów, tworzących malownicze wzory na szlachetnej powierzchni mebla. Zakup mebli z litego drewna to inwestycja na kilka pokoleń, warto zdecydować się na taki wybór.