Czytam
Stół okrągły do restauracji
stół kwadrat dąbz nakładką
stół kwadrat dąbz nakładką

Stół drewniany z okrągła nakładką.

Stół okrągły i kwadratowy, 2w1 – Ciekawe rozwiązanie do restauracji, gdzie potrzebujemy zmieniać często wystrój, układ stołów. Stoły, które na co dzień są stołami kwadratowymi, w łatwy sposób mogą się zmieniać na stoły okrągłe w bardzo prosty sposób. Dzięki temu projektowi, już w kilka chwil możemy łatwo zmienić wystrój wnętrza restauracji i zwiększyć ilość osób, które pomieści lokal.

  • stół okragły (2)
  • stoły okragłe z drewna
  • stół okragły (1)
  • nakładka na stół
  • stół kwadrat dąbz nakładką

Wykonujemy okrągłe stoły do restauracji w dowolnych wymiarach!

Stoły podstawowe, kwadratowe wykonane są z twardego litego drewna bukowego lub dębowego. Jako producent mebli z wieloletnim doświadczeniem polecamy do wnętrz użyteczności publicznej stoły z drewna bukowego lub dębowego. Są to twarde gatunki naszego rodzimego, europejskiego drewna, więc dzięki takiemu wyborowi zyskujemy stabilność i trwałość produktu. Nakładkę wykonujemy o średnicy dowolnej z płyty z naturalnej okleiny lub z litego drewna, by dopasować ofertę do potrzeb i budżetu klienta.

W okrągłym nakładanym blacie frezujemy odpowiedni otwór, dopasowany kształtem do blatu stołu bazowego, by idealnie dopasować części do siebie. Dzięki temu po nałożeniu na stół kwadratowy blatu okrągłego otrzymujemy stabilny, przestronny stół okrągły, przy którym usiądzie też więcej osób. Konstrukcja taka jest bardzo łatwa w obsłudze i montażu. W kilka chwil można łatwo zmienić wystrój codzienny restauracji w wytworną salę balową.

Zamów stół okrągły dwa w jednym – to się opłaca!

Kształty nóg, blatów, rozmiary stołów, rodzaj materiałów, kolory – wszystko zrobimy zgodnie z indywidualnymi wytycznymi. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta, chętnie przygotujemy odpowiednio dopasowaną ofertę.

Zobacz zdjęcia z realizacji wyposażenia restauracji, może znajdziesz inspiracje.