Czytam
Stół S4-B rozkładany- nogi przesuwane

Stół S4-B rozkładany- nogi przesuwane

Dąb drewniany stół kolor kakao S4B
Dąb drewniany stół kolor kakao S4B

Stół z drewna litego S4-B rozkładany

Prawie w każdym przypadku to właśnie rozmiar jest decydującym czynnikiem przy wyborze odpowiedniego stołu. Niewielu z nas stać na luksus wybierania mebli bez zastanowienia, ponieważ nasze kuchnie, jadalnie i pokoje z aneksem kuchennym mają swoje konkretne wymiary. Oczywiście, stół powinien być wygodny i oferować wystarczającą ilość miejsca, ale równocześnie nie może dominować w taki sposób, który uniemożliwi korzystanie z przestrzeni wokół niego czy swobodne poruszanie się.

 • stół dębowy rozkładany s4b przesuwane nogi
 • dębowy stół S4B naturalny rozkładany
 • Dąb drewniany stół kolor kakao S4B
 • Dębowy stół lite drewno S4b
 • drewniany dębowy stół s4B
 • Dębowy stół lite drewno S4b kolor kakao Woskowany
 • Duży stół dąb lite drewno dębowy kolor kakao wosk
 • stół dębowy rozkładany s4b
 • stół jesionowy s4 bez freza
 • stół jesion lity
 • stół jesion naturalny
 • stół z litego naturalnego drewna dębowego
 • drewniany stół z litego naturalnego drewna dębowego
 • Lity Dąb stół drewniany s4b
 • Dąb stół drewniany s4b
 • stół z drewna dę bowego s4b naturalny kolor

Zamów stół S4-B w wersji z przesuwanymi nogami

Stół drewniany S4-B wykonujemy w wersji rozkładanej – zobacz sposób rozkładania stołów. Prosto i szybko uzyskasz więcej miejsca dla swoich gości. Nawet to, że Twoja jadalnia jest mała lub na co dzień jadasz posiłki sam wcale nie znaczy, że nie możesz zorganizować wystawnej kolacji dla większej ilości gości. Jeśli rodzina i znajomi odwiedzają Cię raz na rok, to wciąż da się to sensownie rozwiązać poprzez sprawne dołożenie bocznych dostawek do stołu. Przez większość czasu nie zajmą zbyt wiele cennej przestrzeni, gdy jednak nadejdzie ich moment to pokażą, na co je stać. Jedna taka dostawka, to miejsce dla dodatkowych dwóch osób przy stole.

Cennik stołów drewnianych S4-B

W cenniku stołów rozkładanych uwzględniono sposób rozkładania poprzez przesuwanie nóg. Jeśli preferujesz inny system skontaktuj się z nami wycenimy twój konkretny stół.

wymiar stołu/ maksymalna długość dostawkiDrewno bukoweDąb/ JesionOrzech
130×80 / 90cm600072009800
160×90 jedna dostawka 100cm6600800010800
160×90 dwie dostawki po 45cm7600900012000
180×90 dwie dostawki maksymalnie po 55cm85001050014000
200×100 dwie dostawki maksymalnie po 65cm 95001150015000
zapytaj o inny wymiar

W przypadku wyboru odpowiedniego stołu zawsze stawiamy na funkcjonalność i praktyczność. Zdecydowanie polecamy, abyś rozpoczął swoją podróż po świecie stołów kuchennych i jadalnianych od dokładnego zmierzenia miejsca, w którym zamierzasz umieścić stół. Wielkość w tym przypadku ma naprawdę duże znaczenie. Warto podkreślić, że w naszej firmie istnieje możliwość zamówienia stołu o dowolnych wymiarach, co daje Ci pełną swobodę dostosowania mebla do swoich potrzeb. Prezentowany system rozkładania jest praktyczny, prosty i niezawodny.

Galeria stołów jadalnianych podobnych realizacji

 • stół lity drewniany bukowy
 • stół do jadalni z litego drewna bukowego w dużym rozmiarze
 • duży stół do jadalni z litego drewna bukowego
 • Stół drewniany lity z drewna bukowego

Produkujemy stoły drewniane w dowolnych wymiarach

Zaprezentowane wymiary w naszych cennikach mają charakter jedynie przykładowy, dlatego zachęcamy do kontaktu, aby omówić dokładne wymiary i dostosować je do Twoich preferencji. W ten sposób będziesz mógł mieć pewność, że wybierasz stół idealnie pasujący do swojej przestrzeni i spełniający wszystkie Twoje oczekiwania pod względem funkcjonalności oraz estetyki.

Jeśli poszukujesz idealnego stołu do swojego mieszkania lub biura, warto wziąć pod uwagę zakup stołu wykonanego z drewna. Stoły tego rodzaju nie tylko wyróżniają się trwałością i odpornością, ale także emanują niezwykłą elegancją oraz stylem. W naszej firmie specjalizujemy się w produkcji stołów drewnianych, które dostosowujemy do dowolnych wymiarów, zapewniając tym samym pełne zadowolenie z naszych produktów, spełniając indywidualne potrzeby klientów.

Stół z litego drewna – dobry wybór!

Edar, jako ceniony producent stołów drewnianych, opiera swoją produkcję głównie na drewnie bukowym, dębowym oraz jesionowym. Te gatunki drewna cechują się nie tylko znaczną twardością, ale także wyjątkową wytrzymałością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, takie jak zadrapania, obtłuczenia czy uderzenia. Dzięki tym właściwościom, drewno bukowe, dębowe i jesionowe stanowią pierwszy wybór przy tworzeniu stołów, które są narażone na duże obciążenia oraz intensywne użytkowanie.

Wybierając nasze stoły drewniane, otrzymujesz nie tylko funkcjonalny mebel, ale także estetyczny element, który doskonale wpasuje się w charakter Twojego wnętrza. Oferujemy możliwość dostosowania zarówno rozmiaru, jak i wykończenia, zapewniając Ci unikalny stół, który nie tylko spełni oczekiwania pod względem użytkowym, ale również będzie wspaniałą ozdobą przestrzeni.

Jaki materiał wybrać na stół do jadalni

Każdy z naszych stołów drewnianych jest wytworzony z niesamowitą precyzją i starannością, przykładając najwyższą uwagę do każdego detalu. Naszym priorytetem jest zapewnienie, że nasze produkty nie tylko odznaczają się wyjątkową trwałością, ale również emanują pięknem i elegancją. Dlatego też skupiamy się na perfekcyjnym wykończeniu blatów oraz precyzyjnym kształcie nóg stołu. To właśnie te subtelności są dla nas istotne.

Edar – to producent stołów z tradycjami!

Nasi doświadczeni stolarze wytwarzają każdy stół ręcznie, dbając o każdy etap procesu – począwszy od selekcji odpowiedniego drewna, przez staranną obróbkę, aż po końcowe wykończenie. To właśnie ta dedykacja pozwala nam osiągnąć najwyższą jakość naszych wyrobów.

Jeśli marzysz o stole drewnianym o konkretnym kształcie lub rozmiarze, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Specjalizujemy się w produkcji stołów drewnianych na zamówienie, co oznacza, że jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie stół o dokładnie takich wymiarach, jakie sobie wymarzysz.