Reading
Stół z szufladką S5 blat 4 cm

Stół z szufladką S5 blat 4 cm

Stół z szufladą

Stół z szufladką S5 blat 4cm

Prezentujemy Państwu ciekawy stół z szufladką znajdującą się pod blatem stolika, która z powodzeniem pomieści najbardziej podręczne przedmioty. Na jednym ze zdjęć przedstawiony jest stół z którego możemy zrobić stolik kawowy poprzez odkręcenie części nóżek za odpowiednią dopłatą. Warto również zwrócić uwagę na okucia meblowe, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich szuflad, szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowany stolik kawowy z szufladką jak wszystkie produkowane przez nas meble posiada także szufladkę zamocowaną przy pomocy prowadnic marki blum, które sprawiają, że szufladka otwiera się i domyka niezwykle lekko, elegancko i cicho.

  • stół do kuchni
  • stół bukowy
  • Stół z szufladą
  • Stolik drewniany z szufladką

Drewno bukowe może być wybarwione w dowolnym kolorze- chętnie wysyłamy próbki kolorów, aby łatwiej było dobrać kolor nawet już do koloru już posiadanych mebli, możemy również dorobić kolor poprzez mix naszych barwników. Drewno można zabezpieczyć lakierem lub olejowoskiem.

Właściwości twardzielowego drewna bukowego

Prezentowany stół z szufladką w całości wykonany został w twardzielowym drewnie bukowym. Surowiec ten cechuje się ciekawym rysunkiem słoi o czerwono, bądź czerwono – brązowej barwie, a zatem drewno to już samo w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny.

Rozmiar stolika kawowego blat z szufladką 4 cmDrewno bukoweDrewno dębowe
100 x 7013201650
120 x 8015502060
60 x 609201260
80 x 8011701570
90 x 9012501840
100 x 10013501950

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ten przykładowy stół z szufladką może zostać wykonany w drewnie  bukowym, dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wyboru innej nogi stołowej znajdującej się w naszym wzorniku.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. 

Zachęcamy projektantów, architektów i designerów do zapoznania się z MODELAMI 3D  oraz PROJEKTAMI2D naszych stołów, krzeseł oraz mebli, które można pobrać tutaj  : MODELE 3D  Projekty2D