Reading
Stolik barowy
stolik barowy na żeliwnej podstawie

Stolik barowy

Prezentujemy Państwu stolik barowy z blatem o grubości 4 cm,  będący ciekawą alternatywą dla stołów w pomieszczeniach o bardzo małych metrażach. Klasyczny i neutralny styl w którym został wykonany, sprawi, że stolik ten nie będzie zakłócał ogólnej aranżacji pokoju w którym zostanie postawiony.

  • stolik barowy
  • stolik barowy na żeliwnej podstawie

Wymiary:

  • Wysokość: 70 cm
  • średnica: 60 cm

Właściwości drewna bukowego

Prezentowany stolik barowy posiada blat wykonany w całości z litego drewna bukowego. Surowiec ten charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne, dzięki czemu zakup takiego właśnie meble stanowić będzie inwestycję na lata.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ten przykładowy stolik barowy  może zostać wykonany również  w drewnie dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wyboru innej nogi stołowej znajdującej się w naszym wzorniku.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D