Czytam
Stół drewniany z naturalną krawędzią
stół z drewna orzechowego
Stół z drewna orzechowego

Stoły z litej dechy z nieregularnymi, naturalnymi krawędziami, to piękno natury, którego nie warto czasami poprawiać. Drewniany dębowy lub orzechowy blat z nieregularnymi bokami sprawia, że stół taki jest niepowtarzalny, a każdy kolejny egzemplarz jest inny od poprzedniego ale to jest tylko jedna z jego licznych zalet. Dzięki temu każda jadalnia zyska naturalnego ale i wykwintnego charakteru i klimatu, a każde spotkanie przy takim stole będzie ucztą dla zmysłów. Blat to nie wszystko, jeszcze wybierz podstawę jaką chcesz, nie ograniczaj wyobraźni. Pozwalamy ci zaprojektować i zdecydować to, co ci się najbardziej podoba

Dowolny wymiar stołu drewnianego

  • lite drewno orzecha włoskiego
  • stolik z drewna orzechowego
  • Stół-i-krzesła-Orzech
  • Meble-do-jadalni-orzech
  • krzesła-Spring-K2-orzech-amerykański
  • stolik z blatem z orzecha
  • jadalnia-z-drewna-orzechowego
  • Jadalnia-drewno-lite-orzech
  • stół z drewna orzechowego
  • stół z naturalną krawędzią z drewna orzechowego

Tworzymy stoły z naturalną krawędzią w dowolnych wymiarach

Prezentowany stół drewniany z naturalną krawędzią jest to model, który od lat gości w naszych domach i nie traci na swojej popularności wśród naszych klientów. Jego główną cechą jest masywny gruby blat z naturalną krawędzią. Grubość blatu co najmniej 4 cm nadaje bardziej masywny wygląd stołu. W naszych stołach proponujemy nogi metalowe, mogą być róznych kształtów.

Stół dębowy to nie tylko naturalny kolor!

Polecamy piękne kolory drewna dębowego przygotowane tylko dla tego rodzaju drewna. Kolory, które pięknie uwydatniają charakterystyczny rysunek słoi drewna. Dla drewna dębowego mamy kilka nowych kolorów drewna – zapytaj o próbki, chętnie wysyłamy kawałki drewna – aby pomóc w wyborze koloru.

Cennik stołów drewnianych

Cena stołu zależy od rodzaju drewna, grubości blatu i kształtu podstawy. Przykładowo stół 160×90 blat 6-7cm drewno dębowe, nogi krzyżak cena 7000zł

Produkujemy stoły z litego drewna

Prezentowany stół posiada blat, który w całości wykonany został w litym drewnie. To nie jest zaokleinowana sztuczna płyta, tylko masywne, lite drewno. Piękne i ciekawe usłojenie drewna sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że drewno to surowiec odnawialny, a w trakcie jego produkcji, czyli wzrostu, oczyszcza naszą atmosferę z dwutlenku węgla i produkuje tlen. Wybierając meble z litego drewna dbamy o środowisko! Stół z litego drewna to inwestycja na pokolenia, nie tylko się nie zniszczy ale i nie znudzi. Natura jest zawsze modna.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem stoły drewniane z naturalną krawędzią mogą zostać wykonane w drewnie dębowym jesionowym lub w orzechu europejskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu. Każdy wykonany przez nas stół może być osadzony na dowolnym kształcie nogach metalowych. Znajdź zdjęcie nóg, które ci się podobają i zapytaj, czy takie dla Ciebie zrobimy.