Nowoczesne stoły z litego drewna dębowego i bukowego

Producent mebli Edar

W poniższej zakładce prezentujemy szeroką ofertę zawierającą stoły drewniane produkowane w firmie EDAR. Oferujemy stoły bukowe produkowane z naszego rodzimego drewna, szeroko wykorzystywanego w meblarstwie, ze względu jego stosunkowo dużą twardość, łatwość w pozyskaniu i obróbce.

Polecamy Państwu Także stoły dębowe. Drewno to charakteryzuje się przepiękną fakturą słoi oraz dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne. Wspaniale wybarwia się na wiele ciekawych kolorów, pęknie przyjmuje naturalne woski, które jeszcze bardziej uwidaczniają jego niepowtarzalną strukturę.

W roku 2013 do naszej oferty wprowadziliśmy również stoły z orzecha amerykańskiego. To piękne drewno o bardzo dużej twardości, pięknie się prezentuje w nowoczesnych wnętrzach w połączeniu ze szkłem i stalą nierdzewną.

Każdy stół jest produkowany w całości z litego drewna na indywidualne zamówienie klienta, według indywidualnych projektów. Realizujemy zamówienia na dowolny wymiar stołu. Blaty do stołów proponujemy zarówno sklejone z długich lamel ( dostępnych za dodatkową opłatą ) jak i z klejonki parkietowej. Stoły drewniane mogą być rozkładane poprzez jedną lub dwie boczne dostawki, 45 lub 50 cm długości, mogą posiadać szufladki, mogą być ozdobnie frezowane, posiadać ozdobne toczone lub frezowane nogi.

Mamy nadzieję, że prezentowane poniżej przykłady stołów ułatwią Państwu podjęcie wyboru i zaprojektowanie stołu najlepszego dla siebie. Wybór koloru drewna nie musi dokonywać się na podstawie zdjęć zamieszczonych na stronie internetowej, gdyż wysyłamy próbki kolorów do klientów. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego sklepu fabrycznego w Zembrzycach. Dla Klientów, którzy nas odwiedzą czekają zawsze dodatkowe zniżki, jak również fachowa pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania.

Wiemy, ze nasi Klienci są często bardzo zajętymi osobami, dlatego proponujemy umawianie się na spotkanie w terminie dowolnie dogodnym.
Zobacz nasz cennik stołów.

Zobacz nasze poradniki: