Reading
Ławka ogrodowa Łukasz
meble ogrodowe

Ławka ogrodowa Łukasz

Ławka ogrodowa Łukasz wykonana przez naszych specjalistów w drewnie olchowym, które jest bardziej odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dodatkowo wzmocnione impregnatem “Drewnolit” ( klient ma możliwość wyboru innego, dowolnego impregnatu zabezpieczającego ksylem). Ławki są dostępne w czterech wymiarach, (pytaj naszych konsultantów). Stabilna, zdolna unieść nawet dużą dozę kilogramów zapewniająca komfort siedzenia, oraz gwarantująca udany zakup na długie lata.

  • drewniana ława
  • ławka ogrodowa
  • meble ogrodowe

Właściwości drewna olchowego

Ławka ogrodowa Łukasz w całości wykonana została w drewnie olchowym.  Drewno to odznacza się lekkością, miękkością, elastycznością oraz wytrzymałością. Surowiec ten obrabia się z dużą łatwością, szybko uzyskując przy tym jego gładką powierzchnię.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Prezentowana ławka ogrodowa Łukasz może zostać wykonana również w drewnie dębowym, bukowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy naszym klientom również całkowitą dowolność w kwestii wybarwienia drewna.

Zachęcamy również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie odnaleźć można przykładny mebli wykonanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.

More Stories
Fotel drewniany takuna
Fotel dębowy i bukowy Takuna