Czytam
Ławka ogrodowa Ulam
ławka ogrodowa Ulan
ławka ogrodowa Ulan

Aluminium połączone z odpowiednim gatunkiem drewna tworzy najbardziej wytrzymałe meble ogrodowe służce do eleganckiej aranżacji przestrzeni publicznej w parkach i skwerach oraz uzyskania komfortu przebywania pod gołym niebem w naszych przydomowych ogrodach, tarasach i balkonach. Ławka ogrodowa Ulam zawsze zachęca do odpoczynku pod gołym niebem.

  • ławka ogrodowa Ulan
  • Meble do ogrodu Ulam
  • komplet mebli ogrodowych Ulam

Prosta, elegancka ławka ogrodowa Ulan ozdobą każdego ogrodu

Elegancja i ponadczasowy design opisują aluminiową ławkę ogrodową z kolekcji Ulam, która może być doskonałym dopełnieniem stołu stołu z tej kolekcji lub także występować samodzielnie jako osobny mebel w przestrzeni ogrodu. To propozycja dla miłośników wypoczynku w ogrodzie na wysokim poziomie, bez wielkich nakładów pracy w odnawianie i konserwację mebli.

Cennik ławek ogrodowych Ulam

WymiarDrewno JesionoweDrewno DęboweDrewno IrokoDrewno Teakowe
160x52x812700zł2700zł2800zł3000zł
180x52x812850zł2850zł2950zł3150zł
200x52x812990zł2990zł3090zł3290zł

Jeśli szukasz ławki ogrodowej w innym wymiarze lub z innego drewna nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy producentem mebli i z nami możesz zaprojektować swoje idealne meble ogrodowe.

Zafunduj sobie nowoczesne wysokiej jakości meble ogrodowe Ulam do swojej letniej jadalni!

Aluminiowe meble ogrodowe ich podstawową zaletą jest lekkość i trwałość konstrukcji. Aluminium jest odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych: deszcz, śnieg czy duże nasłonecznienie to dla mebli tej klasy nie jest problem. Nie musimy się martwić o rdzę aluminium zostało przed malowaniem dodatkowo zabezpieczone powierzchnią cynkową. Zbędne są również wówczas zabiegi konserwujące. To naprawdę znaczna oszczędność czasu ale także i pieniędzy. Aluminiowe ławki ogrodowe mogą bez problemu pozostać w ogrodzie przez cały rok.