Czytam
Taras z drewna bambusowego
taras bambusowy 3

Każdy z nas marzy aby po ciężkim i nużącym dniu wreszcie odpocząć i zrelaksować swoje ciało oraz duszę. Taras to świetne miejsce na odpoczynek w samotności, upojne chwile z rodziną, czy spotkanie towarzyskie. Taras z drewna bambusowego to wspaniała propozycja aby ten czas stał się pełniejszy.

Podłoga na tarasie wykonana z drewna bambusowego to strzał w dziesiątkę. Dzięki temu egzotycznemu drewnu taras jest przede wszystkim wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne. Elastyczność i wytrwałość drewna prezentuje się wyśmienicie w ogrodzie, współgrając z otoczeniem i nadając mu efektywności i śmiałości. Połączenie nowoczesnych zastosowań z tradycyjną dbałością o szczegóły, jego kompozycja spawa wszystko w idealną całość jak dopasowane szkiełka w mozaice.

Donica którą widać na zdjęciach wykonana jest z drewna bangkirai dzięki czemu jest odporna na warunki atmosferyczne i idealnie wkomponuje się w egzotykę i klasykę tarasu. Dzięki świetnie dopasowanym rozmiarom i idealnemu wykonaniu posłuży na wiele, długich i pięknych lat.