Czytam
Grill ogrodowy do mebli Ulam
grill-ogrodowy ulam
grill-ogrodowy ulam

Grilowanie to coś co lubimy w letni wolny czas najbardziej. Czas spędzony w naszej letniej jadalni w wielkiej części toczy się podczas powolnego grilowania i przygotowania posiłków. Proponujemy Państwu grill ogrodowy projektem spójnie dopasowanym do mebli ogrodowych z kolekcji Ulam. Konstrukcja aluminiowa, malowana proszkowo, wybrany rodzaj drewna oraz stal nierdzewna, a wszystko to daje gwarancję dobrego stylu.

  • grill-ogrodowy ulam
  • ogrodowy grill Ulam
  • grill-ulam

Cena brutto zakupu grilla ogrodowego

NazwaDrewno dębowe lub jesionoweDrewno IrokoDrewno teakowe
Grill ogrodowy Ulam4900zł5200zł6200zł

Zobacz rodzaje drewna polecane do mebli ogrodowych.

Jeśli chcesz otrzymać próbki drewna napisz do nas, jeśli masz problem z wyborem odpowiednio dopasowanego drewna, chętnie wyjaśnimy różnice, opiszemy wady i zalety każdego z nich. Dzwoń pisz, jak ci wygodniej, my chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem.

Sezon gilowy czas zacząć!

Decydując się na meble ogrodowe z kolekcji Ulam możesz być pewien, że grill Ulam będzie stylistycznie dopasowany. Kładziemy wielki nacisk na najmniejsze detale artystyczne, by mieć pewność nie tylko konstrukcyjną ale właśnie także stylistyczną.

Aluminiowe meble ogrodowe korzystaj z nich przez cały rok i ciesz się połączeniem elegancji wzoru oraz trwałości aluminium malowanego proszkowo. Meble z aluminium to inwestycja na lata. Jeśli cenisz sobie jakość materiałów i wykonania- te meble są właśnie dla Ciebie!