Reading
Krzesło ogrodowe Łukasz
krzesło z litego drewna do ogrodu

Krzesło ogrodowe Łukasz

Krzesło ogrodowe Łukasz wykonane jest z litego drewna olchowego. Projekt tego krzesła przywodzi na myśl miłość i tęsknotę za górami. Komplet krzeseł wraz ze stołem jest idealnym zestawem ogrodowym w czasie letnich spotkań przy smażeniu kiełbasek na grillu. W ofercie firmy Edar krzesło jest dostępne w trzech barwach do wyboru.

Stabilna konstrukcja, jaką tworzą solidne nóżki, wytrzymałe siedzisko i oparcie, które jest nie do zdarcia gwarantują dobrze zainwestowane pieniądze na lata. Materiał krzesła pokryty jest “Drewnolitem” – wysokiej klasy impregnatem, który zabezpiecza ksylem przed temperaturami i opadami atmosferycznymi, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby konsument sam wybrał odpowiadającą mu markę.

Właściwości drewna olchowego

Krzesło ogrodowe Łukasz w całości wykonane zostało w litym drewnie olchowym. Drewno to odznacza się lekkością, miękkością, elastycznością oraz wytrzymałością. Surowiec ten obrabia się z dużą łatwością, szybko uzyskując przy tym jego gładką powierzchnię.

  • krzesło ogrodowe
  • krzesło z litego drewna do ogrodu
  • krzesło ogrodowe producent

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Krzesło ogrodowe Łukasz może powstać w każdych zaproponowanych przez Państwa rozmiarach. Zachęcamy również do zajrzenia do wzornika, gdzie odnaleźć mogą Państwo inspiracje dotyczące wybarwienia drewna.

More Stories
komoda z litego drewna
Komody drewniane Almera 2x4S