Reading
Krzesło ogrodowe Łukasz
krzesło z litego drewna do ogrodu

Krzesło ogrodowe Łukasz

Krzesło ogrodowe Łukasz wykonane jest z litego drewna olchowego. Projekt tego krzesła przywodzi na myśl miłość i tęsknotę za górami. Komplet krzeseł wraz ze stołem jest idealnym zestawem ogrodowym w czasie letnich spotkań przy smażeniu kiełbasek na grillu. W ofercie firmy Edar krzesło jest dostępne w trzech barwach do wyboru.

Stabilna konstrukcja, jaką tworzą solidne nóżki, wytrzymałe siedzisko i oparcie, które jest nie do zdarcia gwarantują dobrze zainwestowane pieniądze na lata. Materiał krzesła pokryty jest “Drewnolitem” – wysokiej klasy impregnatem, który zabezpiecza ksylem przed temperaturami i opadami atmosferycznymi, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby konsument sam wybrał odpowiadającą mu markę.

Właściwości drewna olchowego

Krzesło ogrodowe Łukasz w całości wykonane zostało w litym drewnie olchowym. Drewno to odznacza się lekkością, miękkością, elastycznością oraz wytrzymałością. Surowiec ten obrabia się z dużą łatwością, szybko uzyskując przy tym jego gładką powierzchnię.

  • krzesło ogrodowe
  • krzesło z litego drewna do ogrodu

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Krzesło ogrodowe Łukasz może powstać w każdych zaproponowanych przez Państwa rozmiarach. Zachęcamy również do zajrzenia do wzornika, gdzie odnaleźć mogą Państwo inspiracje dotyczące wybarwienia drewna.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
More Stories
stół bukowy rozkładany
Stół bukowy S3 blat 2,5cm