Reading
Stoły ogrodowe
Komplet ogrodowy
komplet do ogrodu

Stoły ogrodowe z kolekcji Łukasz

Stoły ogrodowe z tej kolekcji wykonywane zostały w litym drewnie olchowym. Cechują się stabilnością oraz wzorem podkreślającym naturalne kształty desek olchowych.

  • Komplet ogrodowy

Drewno olchowe ma zwiększoną odporność na działanie wpływów atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg, czy grad. Nasza firma zabezpiecza ten gatunek drewna impregnatem “Drewnolit”, jednak nie jest to konieczny składnik wykorzystywany przy wyrobie mebla dla danego klienta, każdy ma możliwość wyboru jakiegokolwiek innego środka.

Właściwości drewna olchowego

Stoły ogrodowe Łukasz w całości wykonane zostały w drewnie olchowym.  Drewno to odznacza się lekkością, miękkością, elastycznością oraz wytrzymałością. Surowiec ten obrabia się z dużą łatwością, szybko uzyskując przy tym jego gładką powierzchnię.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Prezentowane stoły ogrodowe Łukasz mogą być wykonane również w drewnie dębowym, bukowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy naszym klientom również całkowitą dowolność w kwestii wybarwienia drewna.

Zachęcamy również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie odnaleźć można przykładny mebli wykonanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.

More Stories
wysokoelastyczny materac
Materac Amore