Czytam
Komoda z drewna litego Almera
komoda z litego drewna

Komoda Almera 2×3 to symetryczne rozłożenie układu szuflad, trzy szuflady z lewej strony, trzy z prawej. Pojemność w niewielkiej formie. Idealne rozwiązanie dla małych mieszkań. Zazwyczaj do produkcji naszych mebli wykorzystujemy klejonkę parkietową, jednakże zgodnie z życzeniem naszych klientów za dodatkową opłatą, przy produkcji możemy użyć również litych lameli.

  • Komoda z drewna bukowego
  • komoda z litego drewna
  • Komoda z litego drewna

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowana komoda z drewna litego posiada szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Wymiary:

  • Głębokość: 160 cm
  • Wysokość: 78 cm
  • Szerokość: 50 cm

Właściwości drewna bukowego

Prezentowana komoda z drewna litego z kolekcji Almera, w całości wykonana została w drewnie bukowym.  Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne, do których to dochodzić może po długim okresie użytkowania mebli drewnianych.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa komoda z drewna litego może również zostać wykonana w dębie jak i w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.