Czytam
Komoda drewniana Queen
komoda dębowa z szufladami
Dąb bielony komoda dębowa z szufladami

Przedstawiamy komodę drewnianą, która jest właściwym wyborem dla tych, którzy poszukują funkcjonalnego i stylowego mebla do swojego domu lub biura. Wyjątkowy projekt, dopasowany do Twoich potrzeb. Komodę tworzymy z litego drewna, aby wprowadzić do Twojej przestrzeni nutę elegancji i naturalnego uroku drewna. Jej klasyczny styl harmonizuje z wieloma rodzajami wnętrz, dodając im ciepło i charakter, niezależnie od tego, czy masz nowoczesne czy tradycyjne wnętrza, nasza komoda będzie pasować doskonale.

  • komoda dębowa z szufladami
  • dębowa komoda2s2d

Cennik komód z szufladami i poj.drzwi

Komoda Queen
wys. 90cm,szer.90cm gł. 41cm
Drewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweLimba/ orzech
Bez szuflad1980 zł2800zł4500 zł
Jedna szuflada2180 zł3050 zł4800 zł
Dwie szuflady2400 zł3300 zł5100 zł

Wspólną cechą mebli z tej kolekcji jest „ramka jak z obrazka” okalająca mebel oraz cofnięty cokolik, na którym stoi mebel. Dzięki takiej stylizacji, meble wyglądają lżej i delikatniej

Taki niewielki mebel z kilkoma szufladami pomieści ubrania, dodatki, zapasową pościel czy ręczniki. Właśnie dlatego komody drewniane są niezbędne w wielu pomieszczeniach naszego domu. Komody muszą być wygodne i praktyczne, z naszą firmą dopasujesz nie tylko wymiar ale i ich kształt, ilość szuflad, półek i wiele innych elementów.

Komoda drewniana idealnie dopasowana

Jeśli szukasz komody idealnie dopasowanej , skontaktuj się z nami pomożemy Ci ją zaprojektować i wykonamy według projektu dla Ciebie.