Czytam
Komoda drewniana Queen 8 szuflad
komoda z szufladami orzech
komoda z szufladami orzech

Komoda drewniana Queen osiem szuflad idealna zarówno do sypialni jak i wielu innych pomieszczeń. Stworzona dla miłośników uporządkowania i segregowania swoich rzeczy w pojemnych szufladach. Komoda może pełnić wiele funkcji, dzięki wykonaniu z litego drewna jest bardzo stabilna i wytrzymała.

  • komoda dębowa z szufladami
  • dąb naturalny komoda 8szuflad
  • komoda dębowa lita barwiona
  • komoda z szufladami orzech

Komody drewniane mogą pełnić funkcje reprezentacyjną w pokoju dziennym, można na niej umieścić rzeczy, które pragniemy wyeksponować, a do środka schować rzeczy, które nie chcemy trzymać na widoku. W pojemnych szufladach ułożymy swoje osobiste rzeczy.

Przykładowy cenni komód 8 szuflad

Komoda Mardas 8 szufladDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweorzech/limba
Szerokość 150cm wys 90cm głębokość 41cm4180 zł.6192 zł.7490 zł
Szerokość 180cm wysokość 90 głębokość 41cm4400 zł6920 zł8070zł

Komoda z szufladami bardzo dobrze sprawdza się również w małych biurach, gdzie często potrzebujemy wielu szuflad, by przechować ważna dokumenty. Nie tylko jest pojemna ale i może nadać klasy i prestiżu pomieszczeniu. Kliknij aby zobaczyć inne meble z kolekcji Queen.

Szczególnie w sypialni warto zadbać o zapewnienie sobie odpowiedniej wielkości przestrzeni do przechowywania ubrań, kosmetyków czy pościeli. Niejedna kobieta marzy wręcz o idealnie posegregowanych rzeczach osobistych, czyli każdy rodzaj w oddzielnej szufladce :) W naszej firmie zaprojektujemy dla Państwa wszystkie potrzebne elementy mebli i stworzymy komplet mebli nie tylko do sypialni. Meble, które są idealnie dopasowane , wykonane z naturalnych materiałów, starannie wykończone, stworzone po to, by służyć wygodą przez długie lata.

Zapraszamy do kontaktu postaramy spełnić Państwa wymagania, realizujemy też indywidualne projekty ! Komody w dowolnych wymiarach, to u nas standard.