Reading
Deski tarasowe z rysunkiem drewna

Deski tarasowe z rysunkiem drewna

deski tarasowe_z rysunkiem drewna jasnoszary
deski tarasowe_z rysunkiem drewna jasnoszary
  • deski tarasowe_z rysunkiem drewna jasnoszary
  • deska tarasowa emboss_bezowy
  • deska tarasowa emboss_brazowy
  • deska tarasowa emboss_ciemnybraz
  • deska tarasowa emboss_grafit
  • deska tarasowa emboss_jasnybraz
  • deska tarasowa emboss_szary

Deska tarasowa szczotkowana z wzorem słoi drewna czyli tzw. embossingiem najbardziej przypomina klasyczne deski drewniane. Dzięki zastosowaniu szczotkowania i wytłoczeniu wzoru słojów drewnianych wygląda bardzo naturalnie. Zastosowanie tych dodatkowych procesów produkcyjnych nie pozbawia deski żadnych atutów jakościowych ani użytkowych.

Szczotkowanie robi powierzchnię tarasu bardziej przyczepną, co ważne jest szczególnie, gdy taras jest mokry. Dodatkowo rysunek szczotkowania i wzoru drewna wnosi element wystroju bardziej naturalnego i lekko postarzanego.

Zobacz cennik desek tarasowych Compositive

do wyboru
7 kolorów deski
cena za 1mbcena za deskę
długości 3mb
cena za deskę
długości 4mb
cena
1metra2
deska nieszlifowana33,28zł99,85zł133,14zł220,34zł
deska szczotkowana34,95zł104,94zł139,79zł231,36zł
szczotkowana deska
z embossingiem
( plus rysunek drewna)
36,61zł109,84zł146,45zł242,37zł

Deski tarasowe kompozytowe są wykonane w 40% z włókien drzewnych zalane żywicą polimerową. Dzięki takiemu połączeniu, z wyglądu przypominają drewno, ale jednocześnie są odporne na trudne warunki atmosferyczne – deszcz, śnieg, mróz i silne nasłonecznienie. Producent udziela aż 20-sto letniej gwarancji, że deski nie zgniją ani nie zbutwieją. Na etapie produkcji są szczotkowane i wytłaczany jest wzór, dzięki czemu ich wierzchnia warstwa jest antypoślizgowa.

Dodatkowe elementy montażowe takie jak klipsy, czy listwy wykończeniowe nie posiadają wytłoczonego wzoru, jedynie kolor jest w tym samym odcieniu.

Zobacz cennik elementów montażowych systemy tarasów kompozytowych.

Nazwakolorcenacena
Legarczarnycena legara 2,4mb
38,38zł
cena legara 3mb
39,98zł
Zaślepka7kolorów 1,85zł x szt
Listwa wykończeniowa7kolorówcena 1mb
18,45zł
cena listwy 3mb
55,35zł
Wkręt plus klips montażowyczarny1,01zł xszt

Panele kompozytowe przypominają drewno, ale nie mają jego wad – są odporne na promieniowanie słoneczne i nie paczą się pod wpływem wilgoci, nie wymagają także szczególnej pielęgnacji. Ich montaż jest łatwy i można wykonać go samemu.

Oferujemy sprzedaż i montaż deski tarasowej Compositive. Jeżeli chcesz uzyskać wycenę i projekt swojego tarasu skontaktuj się z nami chętnie pomagamy w wyborze, wysyłamy próbki kolorystyczne i służymy swoim doświadczeniem.