Czytam
WITRYNA Z DREWNA BUKOWEGO
kredens drewniany
kredens drewniany Almera 2,5 kolor naturalny dębowy

Przedstawiamy kredens z drewna litego wykonany zgodnie ze stylistyką mebli z kolekcji Almera. Cechą charakterystyczną wszystkich mebli z tej kolekcji jest, prosty design brak jakichkolwiek ozdób oraz niewidoczne na pierwszy rzut oka wyfrezowane wgłębienia służące za uchwyty. Rama skrzyni mebla, to masywne lite drewno o grubości 2,5 lub 4cm. Prezentowany tutaj mebel posiada sześć szafek, z czego trzy są przeszklone oraz trzy szuflady, które z pewnością pomieszczą wiele niezbędnych drobiazgów.

Witryna, kredens drewniany

  • kredens drewniany
  • witryna drewniana, witryna do salonu
  • witryna bukowa Almera kolor LA
  • witryna dębowa Almera 2,5
  • witrynka z drewna
  • witryna bukowa
  • meble na wymiar
  • Witryna drewniana witryna z buka twardzielowego

Podczas wyboru mebli warto również zwrócić uwagę na zastosowane w meblach okucia meblowe, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich w dużej mierze zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szuflad oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Jako producent solidnych mebli z twardego drewna wybraliśmy dla Państwa okucia meblowe znanej i renomowanej firmy Blum,  które sprawiają, że drzwi i szuflady otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho domykają .

Przykładowy cennik komód drewnianych Almera

Wymiar mebla
szerokość/ wysokość /głębokość
drewno bukowe drewno dębowe/jesionowe
180/130/40 rama 2,5 cm4750 zł6300 zł
180/130/40 rama 4 cm5800 zł7850 zł

Prezentowane witryny z drewna wykonane zostały z drewna bukowego, buka twardzielowego lub dębowego. Ne temat rodzajów drewna wykorzystywanych w naszym zakładzie znajdą Państwo informacje w bazie wiedzy

Tworzymy meble drewniane spełniające wszystkie oczekiwania naszych klientów

Polecamy Państwu zapoznanie się z całą ofertą mebli z kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.