Reading
WITRYNA Z DREWNA BUKOWEGO
meble na wymiar

Witryna z drewna bukowego

Prezentowana witryna z drewna przynależy do mebli z kolekcji Almera. Cechą charakterystyczną wszystkich mebli z tej kolekcji jest brak ozdób oraz niewidoczne na pierwszy rzut oka wyfrezowane wgłębienia służące za uchwyty. Mebel posiada sześć pojemnych  półek oraz trzy szuflady, które z pewnością pomieszczą wiele niezbędnych drobiazgów.

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowana drewniana witryna  jak wszystkie produkowane przez nas meble posiadają szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Wymiary:

  • Głębokość: 180 cm
  • Wysokość: 130 cm
  • Szerokość: 50 cm

Właściwości twardzielowego drewna bukowego

Prezentowana witryna z drewnaw całości wykonana została w twardzielowym drewnie bukowym. Surowiec ten cechuje się ciekawym rysunkiem słoi o czerwono, bądź czerwono – brązowej barwie, a zatem drewno to już samo w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa witryna z drewna może zostać wykonana również  w drewnie  bukowym, dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu. 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

 Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D

More Stories
stół okrągły drewniany bukowy z szufladami
Stół okrągły drewniany