Reading
Ławka pokojowa drewniana Spring
Ławka z drzewa bukowego

Ławka pokojowa drewniana Spring

Ławka pokojowa drewniana Spring

Ławka drewniana pokojowa Spring wykonana została w twardzielowym drewnie bukowym. Mebel ten stanowi świetna alternatywę dla krzeseł i taboretów, które zwykliśmy ustawiać wokół stołu.

  • ławka dębowa Spring
  • drewniana ławka
  • Ławka z drewna
  • Ławka z drzewa bukowego

Właściwości twardzielowego drewna bukowego

Ławka pokojowa drewniana Spring w całości wykonana została w litym twardzielowym drewnie bukowym. Surowiec ten odznacza się bardzo ciekawym rysunkiem słoi o czerwonej bądź czerwono – brązowej barwie.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Ta przykładowa ławka pokojowa drewniana typu Spring, wykonana może zostać również w drewnie dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy naszym klientom również całkowitą dowolność dotyczącą wybarwienia drewna, sposobu tapicerowania oraz wykończenia ( woskiem lub lakierem ). Chcemy również zwrócić Państwu uwagę na fakt, że istnieje wiele rozwiązań pozwalających na dopasowanie tego przykładowego mebla do Państwa potrzeb jak i gustów. W celu zapoznania się z całą ofertą firmy EDAR odnośnie wybranych produktów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasi konsultanci z pewnością  w wyczerpujący sposób odpowiedzą na wszystkie postawione przez Państwa pytania. W większości przypadków do produkcji mebli używamy klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z Państwa życzeniem, za dodatkową opłatą wykorzystać możemy również lite lamele.

Wykończenie narożników:

  •  w całości wykonane z drewna,
  •  tapicerowane siedzisko, a oparcie drewniane,
  •  tapicerowane siedzisko i oparcie,
  • ławka bez oparcia

Zachęcamy również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie odnaleźć można zdjęcia przedstawiające meble wykonane zgodnie z indywidualnymi projektami naszych klientów.

Architektów, designerów oraz projektantów zachęcamy do zapoznania się z modelami 3D i projektami 2D naszych krzeseł, stołów oraz pozostałych mebli, które w sposób bezpłatny  można pobrać tutaj: MODELE 3D, PROJEKTY 2D.

More Stories
łóżko bukowe
Łóżko drewniane LK8 zagłówek E