Czytam
Ławka pokojowa drewniana Spring

Ławka pokojowa drewniana Spring

Ławka z drzewa bukowego

Ławka pokojowa drewniana Spring

Urządzasz jadalnię i szukasz sposobu na przełamanie wnętrzarskiej nudy? Postaw na ławkę. Drewniana ławka lub ławka z tapicerowanym siedziskiem zamiast kilku krzeseł będzie nie tylko wygodnym siedziskiem, ale też niebanalnym dodatkiem do wystroju wnętrza Twojej jadalni. Tak niewielkie odstępstwo od sztampowych rozwiązań, może zapoczątkować prawdziwą rewolucję w wystroju wnętrza.

Ławka drewniana pokojowa Spring może być wykonana w całości z drewna lub posiadać elementy tapicerowane. Mebel ten stanowi świetna alternatywę dla krzeseł i taboretów, które zwykliśmy ustawiać wokół stołu.

  • ławka dębowa Spring
  • drewniana ławka
  • Ławka z drewna
  • Ławka z drzewa bukowego

Meble z litego drewna ozdobę Twojej jadalni

Ławka pokojowa drewniana Spring w całości wykonana została w litym drewnie. Może to być drewno bukowe lub dębowe, jeśli chcesz inne zapytaj nas być może jest to możliwe.

Przykładowy cennik ławek drewnianych

Długość ławkiDrewno bukoweDrewno dęboweTapicerowane siedzisko
carabu buk
Siedzisko carabu
ławka dąb
100cm1150150011501550
120cm1250175012501850
140cm1400190014001900

Produkujemy meble drewniane na wymiar!

Ławki drewniane jak i inne meble wykonujemy w dowolnych wymiarach, z wielu gatunków drewna. Pozostawiamy naszym klientom również całkowitą dowolność dotyczącą wybarwienia drewna, sposobu tapicerowania oraz wykończenia ( woskiem lub lakierem ). Chcemy również zwrócić Państwu uwagę na fakt, że istnieje wiele rozwiązań pozwalających na dopasowanie tego przykładowego mebla do Państwa potrzeb jak i gustów. W celu zapoznania się z całą ofertą firmy EDAR odnośnie wybranych produktów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasi konsultanci z pewnością  w wyczerpujący sposób odpowiedzą na wszystkie postawione przez Państwa pytania.

Wykończenie narożników:

  •  w całości wykonane z drewna,
  •  tapicerowane siedzisko, a oparcie drewniane,
  •  tapicerowane siedzisko i oparcie,
  • ławka bez oparcia

Zachęcamy również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie odnaleźć można zdjęcia przedstawiające meble wykonane zgodnie z indywidualnymi projektami naszych klientów.