Czytam
Ławka dębowa
ławka dębowa ze skrzynią

Ławka dębowa pokojowa ze schowkiem pod blatem

Prezentowana ławka dębowa stanowi bardzo ciekawą alternatywę dla krzeseł czy taboretów, które zwykliśmy ustawiać wokół stołu. Mebel ten sprawdzi się głównie w małych pomieszczeniach, ze względu na bardzo pojemną wnękę znajdującą się pod podnoszonym siedziskiem.  Ławka drewniana wyposażona w schowek to dodatkowo świetny sposób na to, aby wygospodarować kolejne miejsce do przechowywania w jadalni. Może się to okazać bezcenne zwłaszcza, jeśli twoje mieszkanie jest niewielkie.

  • ławka dębowa ze skrzynią
  • meble do przedpokoju
  • ława dębowa

Produkujemy meble na wymiar dowolny!

Innym idealnym miejscem dla tego typu ławki będzie także przedpokój. W tym pomieszczeniu świetnie będzie prezentować się ławka drewniana lub tapicerowana. Będziesz mógł na niej przysiąść podczas nakładania butów. Dobrym rozwiązaniem jest ustawienie w przedpokoju właśnie takiej ławki ze skrzynką i podnoszonym blatem. W jej wnętrzu będziesz mógł przechowywać buty, dodatkowe akcesoria czy inne szpargały, jakich w żadnym mieszkaniu nigdy nie brakuje.

Meble drewniane z wielu gatunków drewna

Prezentowana ławka drewniana zgodnie z Państwa życzeniem może powstać w twardzielowym drewnie bukowym, drewnie bukowym, dębowym lub w orzechu amerykańskim. Chcemy również zwrócić Państwu uwagę na fakt, że istnieje wiele rozwiązań pozwalających na dopasowanie tego przykładowego mebla do Państwa potrzeb jak i gustów. W celu zapoznania się z całą ofertą firmy EDAR odnośnie wybranych produktów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasi konsultanci z pewnością  w wyczerpujący sposób odpowiedzą na wszystkie postawione przez Państwa pytania.

Wykończenia ławek i narożników:

  • w całości wykonane z drewna
  • tapicerowane siedzisko z drewnianym oparciem
  • tapicerowane siedzisko i oparcie
  • ławka bez oparcia

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR.