Reading
Ławka dębowa
ławka dębowa ze skrzynią

Ławka dębowa

Prezentowana ławka dębowa stanowi bardzo ciekawą alternatywę dla krzeseł czy taboretów, które zwykliśmy ustawiać wokół stołu. Mebel ten sprawdzi się głównie w małych pomieszczeniach, ze względu na bardzo pojemną wnękę znajdującą się pod podnoszonym siedziskiem. Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowana ławka dębowa, jak wszystkie produkowane przez nas meble posiadają szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic  marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

  • ławka dębowa ze skrzynią
  • meble do przedpokoju
  • ława dębowa

Właściwości drewna dębowego

Piękne i ciekawe usłojenie drewna dębowego sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że drewno dębowe uchodzi za surowiec cieszący się największym uznaniem w branży meblarskiej.  Posiada ono bowiem bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, a zanurzone w wodzie nie traci niczego na swojej trwałości. Co więcej, jest mało podatne na skręcanie, prawie nie „pracuje”, tzn. nie rozszerza się i nie kurczy.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Prezentowana ławka drewniana zgodnie z Państwa życzeniem może powstać również w twardzielowym drewnie bukowym, drewnie bukowym lub w orzechu amerykańskim. Chcemy również zwrócić Państwu uwagę na fakt, że istnieje wiele rozwiązań pozwalających na dopasowanie tego przykładowego mebla do Państwa potrzeb jak i gustów. W celu zapoznania się z całą ofertą firmy EDAR odnośnie wybranych produktów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasi konsultanci z pewnością  w wyczerpujący sposób odpowiedzą na wszystkie postawione przez Państwa pytania.

Wykończenia ławek i narożników:

  • w całości wykonane z drewna
  • tapicerowane siedzisko z drewnianym oparciem
  • tapicerowane siedzisko i oparcie
  • ławka bez oparcia

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR.

More Stories
Łóżko LK6 zagłówek G
Łóżko LK6 zagłówek G