Reading
Ławka z litego drewna
Ławka drewniana

Ławka z litego drewna

Prezentowana Ławka z litego drewna stanowi bardzo ciekawą alternatywę zarówno dla krzeseł jak i taboretów, które zwykliśmy ustawiać wokół stołu. Prezentowany mebel dzięki swemu oryginalnemu wyglądowi, stanowić będzie nietuzinkową ozdobę każdego pomieszczenia.  Dlatego też z dużym powodzeniem znaleźć może się zarówno w sypialni, salonie jak i w przedpokoju.

  • ława z drewna

Właściwości drewna bukowego

Prezentowana ławka z litego drewna w całości wykonana została w drewnie bukowym, a zatem w surowcu cechującym się bardzo dużą wytrzymałością na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Prezentowana ławka z litego drewna zgodnie z Państwa życzeniem może powstać również w twardzielowym drewnie bukowym, drewnie dębowym lub w orzechu amerykańskim. Chcemy również zwrócić Państwu uwagę na fakt, że istnieje wiele rozwiązań pozwalających na dopasowanie tego przykładowego mebla do Państwa potrzeb jak i gustów. W celu zapoznania się z całą ofertą firmy EDAR odnośnie wybranych produktów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasi konsultanci z pewnością  w wyczerpujący sposób odpowiedzą na wszystkie postawione przez Państwa pytania.

Wykończenia ławek i narożników:

  • w całości wykonane z drewna
  • tapicerowane siedzisko z drewnianym oparciem
  • tapicerowane siedzisko i oparcie
  • ławka bez oparcia

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR.

More Stories
ławka dębowa ze skrzynią
Ławka dębowa