Czytam
Dębowy narożnik
Narożnik kuchenny

Dębowy narożnik

Prezentowany dębowy narożnik stanowi bardzo ciekawą alternatywę zarówno dla krzeseł jak i taboretów, które zwykliśmy ustawiać wokół stołu.  Drewniana ława lub narożnik o lekkiej w całości drewnianej lub częściowo tapicerowanej formie, zamiast krzeseł będzie nie tylko wygodnym siedziskiem, ale też niebanalnym dodatkiem do aranżacji jadalni, czy kuchni. Przekonaj się zatem, jak niewielkie odstępstwo od wnętrzarskich reguł, może zapoczątkować prawdziwą rewolucję. Krzesła i stół to wybór tak oczywisty, ze czasami nawet nudny . Przełam rutynę i zamów ławkę lub komplet narożnikowy do swojej aranżacji.

  • Narożnik kuchenny
  • kuchenne narożniki

Wymiary:

  • 170 cm x 120 cm

Właściwości drewna dębowego

Piękne i ciekawe usłojenie drewna dębowego sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że drewno dębowe uchodzi za surowiec cieszący się największym uznaniem w branży meblarskiej.  Posiada ono bowiem bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, a zanurzone w wodzie nie traci niczego na swojej trwałości. Co więcej, jest mało podatne na skręcanie, nie „pracuje”, tzn. nie rozszerza się i nie kurczy.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Prezentowany dębowy narożnik zgodnie z Państwa życzeniem może powstać również w twardzielowym drewnie bukowym, lub w orzechu amerykańskim. Chcemy również zwrócić Państwu uwagę na fakt, że istnieje wiele rozwiązań pozwalających na dopasowanie tego przykładowego mebla do Państwa potrzeb jak i gustów. W celu zapoznania się z całą ofertą firmy EDAR odnośnie wybranych produktów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasi konsultanci z pewnością  w wyczerpujący sposób odpowiedzą na wszystkie postawione przez Państwa pytania.

Wykończenie narożników:

  •  w całości wykonane z drewna,
  •  tapicerowane siedzisko, a oparcie drewniane,
  •  tapicerowane siedzisko i oparcie,
  • ławka bez oparcia