Czytam
drewniana ławka Spring-K4

drewniana ławka Spring-K4

ławka z obiciem 5

Drewniana ławka Spring-K4 to połączenie klasyki drewna z nowoczesnym wykonaniem i aranżacją . W prost idealna do każdego rodzaju pomieszczenia począwszy od salonu, kończąc na jadalni. Ławka pokojowa może być wykonania według uznania naszych klientów z drewna bukowego, bądź drewna dębowego. Obicie siedziska zależne jest od preferencji zamawiającego , w celu pomocy oferujemy różnego rodzaju wzorniki .

Właściwości drewna bukowego

Prezentowana ławka z litego drewna w całości wykonana została w drewnie bukowym, a zatem w surowcu cechującym się bardzo dużą wytrzymałością na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne.

Właściwości drewna dębowego

Piękne i ciekawe usłojenie drewna dębowego sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że drewno dębowe uchodzi za surowiec cieszący się największym uznaniem w branży meblarskiej.  Posiada ono bowiem bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, a zanurzone w wodzie nie traci niczego na swojej trwałości. Co więcej, jest mało podatne na skręcanie, nie „pracuje”, tzn. nie rozszerza się i nie kurczy.