Czytam
Komody z drewna bukowego, komody bukowe

Komody z drewna bukowego, komody bukowe

komoda z litego drewna

Komody z drewna litego 6S2D Almera posiadają charakterystyczną ramę , która otacza całą komodę. Jest to szczegół, który umożliwia zapamiętanie specyficznego (w pozytywnym sensie) wystroju danego pomieszczenia. Duża ilość szuflad i półek zapewnia pojemność, która jest bardzo istotna, np. w małych pomieszczeniach. Zazwyczaj do produkcji naszych mebli wykorzystujemy klejonkę parkietową, jednakże zgodnie z życzeniem naszych klientów za dodatkową opłatą możemy użyć również litych lameli.

  • komoda almera drewno bukowe
  • meble z litego drewna
  • meble do sypialni
  • Nowoczesna komoda
  • komoda z litego drewna
  • komody drewniane
  • komoda z litego drewna
  • Komoda z drewna bukowego

Stosujemy tylko najlepsze znane rozwiązania

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowane komody z drewna bukowego posiadają szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Przykładowy cennik komód

Wymiar mebla
szerokość/ wysokość /głębokość
drewno bukowe drewno dębowe/jesionowe
150/90/40 rama 2 cm3550 zł4750 zł
150/90/40 rama 4 cm4650 zł6200 zł
180/90/40 rama 2 cm3750 zł5100 zł
180/90/40 rama 4 cm5200 zł7700zł

Wykonujemy komody w dowolnych wymiarach i wielu gatunkach drewna

Meble z litego drewna wyróżniają się nie tylko unikatowym, pięknym wyglądem. Drewno jest też materiałem bardzo trwałym i odpornym na uszkodzenia. Przykładowe Komody wykonane zostały z drewna bukowego i dębowego. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne, są to twarde gatunki drewna polskiego, które najczęściej wybierają nasi klienci. Drewno to moża także pięknie wybarwić w szerokiej gamie kolorów.

Spełniamy życzenia dotyczące mebli drewnianych

Zgodnie z Państwa życzeniem możemy wykonać komody z drewna bukowego również w dębie, jesionie jak i w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.