Reading
Komoda lite drewno
komoda z litego drewna

Komoda lite drewno

Komoda 2+2 Madras wykonana jest w litym drewnie bukowym. Komoda nie posiada klasycznych uchwytów, zastępują je wyfrezowane wgłębienia od spodu, dzięki czemu piękno tradycyjnego drewna nie jest zakłócone szczegółami. Posiada dwie szufladki, oraz półki, które zamykają lekkie drzwiczki. Proste kształty podkreślają atuty tego mebla. Szuflady i półki są otoczone drewnianą ramą, które zamyka wszystko w całość. Jest to mebel praktyczny, często traktowany jako jeden z niezbędnych akcesoriów wyposażenia domowego. Przeważnie produkujemy nasze meble z klepki parkietowej, jednakże zgodnie z Państwa życzeniem możemy wykonać je również z litych lameli.

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Wszystkie produkowane przez nas meble, również komoda lite drewno posiada szuflady mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że szuflady otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Wymiary:

  • Głębokość:  41,00 cm
  • Wysokość:  90,00 cm
  • Szerokość:  90,00 cm

Właściwości drewna bukowego

Komoda lite drewno w całości powstała z litego drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą odpornością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne powstałe podczas długiego użytkowania.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem nasza komoda lite drewno może zostać wykonana w drewnie dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Madras jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D

More Stories
biurko drewniane
Biurko z drewna Madryt