Czytam
Komoda lite drewno
komoda z litego drewna

Komoda 2+2 Madras wykonana jest w całości z litego drewna . Komoda nie posiada klasycznych uchwytów, zastępują je zafrezowane w skos fronty szuflad i drzwi. Dzięki takiemu rozwiązaniu, piękno tradycyjnego drewna nie jest zakłócone dodatowymi szczegółami. Komoda osiada dwie szufladki, oraz półki, które zamykają podwójne drzwiczki. Proste kształty podkreślają atuty tego mebla. Szuflady i półki są otoczone drewnianą ramą, które zamyka wszystko w całość. Jest to mebel bardzo praktyczny, często traktowany jako jeden z niezbędnych akcesoriów wyposażenia domowego.

  • komoda buk twardzielowy madras 2s2d
  • komoda z litego drewna

Możemy zastosować także inne sposoby otwierania szuflad. Zajrzyj do naszej bazy wiedzy po więcej szczegółów.

Wys 90cm szer 90cm gł41Bez szuflad Same drzwiPojedyncza szufladadwie szuflady
Buk 140015501650zł
Dąb/ Jesion239024502600zł
Orzech amerykański370039004100zł

Produkujemy meble według indywidualnych projektów

Wzór komody można modyfikować na wielu płaszczyznach. Wielkość, ilość szuflad, sposób otwierania, uchwyty, nóżki i wiele innych elementów. Z naszą firmą stworzysz mebel idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Galeria podobnych wzorów komód

  • Komoda dębowa palisander
  • masywna komoda dębowa naturalna
  • komoda dębowa z szufladami
  • dębowa komoda2s2d

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Wszystkie produkowane przez nas meble, również komoda lite drewno posiada szuflady mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że szuflady otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.