Czytam
Drewniana witryna Almera
Witryna brzozowa

Meble z litego drewna stanowią piękną ozdobę każdego pomieszczenia. Ich ponadczasowość sprawia, że nigdy nie wychodzą z mody. Dzięki swej uniwersalności znajdują one swych odbiorców zarówno wśród miłośników minimalistycznych, nowoczesnych rozwiązań jak i pośród zwolenników klasycznej elegancji.

  • Witryna brzozowa

Prezentowana drewniana witryna w całości wykonana została w litym drewnie dębowym. – w surowcu cieszącym się największym uznaniem w branży meblarskiej.  Drewno to bowiem posiada bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, a zanurzone w wodzie nie traci niczego ze swojej trwałości a wręcz zamienia się w coraz twardszy materiał. Co więcej, jest mało podatne na skręcanie, nie „pracuje”, tzn. nie rozszerza się i nie kurczy w wyniku czego meble wykonane z tego właśnie drewna są wyjątkowo trwałe.

Przykładowe wymiary

  • Głębokość: 40 cm
  • Wysokość: 195 cm
  • Szerokość: 100 cm

Spełniamy oczekiwania klientów w produkując meble na miarę

Zgodnie z Państwa życzeniem prezentowana drewniana witryna powstać może powstać z drewna dębowego, bukowego, jesionowego oraz w orzechu amerykańskim, a przeźroczyste szybki zastąpić możemy szkłem w delikatnym mleczny odcieniu, lub w całości wypełnić je litym drewnem.

W celu dokładniejszego zapoznania się ze specyfiką mebli z kolekcji Almeraprosimy o kontakt  telefoniczny bądź mailowy. Nasi konsultanci z pewnością wyczerpująco odpowiedzą na Państwa wszystkie pytania. Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z całą ofertą komód produkowanych przez firmę EDAR.

 Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.