Czytam
Stelaż podnoszony do łóżka
skrzynia łóżka ze stelażem podnoszonym
skrzynia łóżka ze stelażem podnoszonym

Funkcjonalność łóżka to zaleta, która jest szczególnie przydatna w małych sypialniach.

Meble z funkcją to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią rozwiązania praktyczne, a równocześnie urządzają wnętrza z dbałością o każdy detal. Dla osób, które szukają wielofunkcyjnych rozwiązań i więcej miejsca do przechowywania przygotowaliśmy ofertę stelaży podnoszonych oraz pojemników, które można umieścić pod łóżkiem. Dla zwiększenia komfortu użytkowania, każdy stelaż podnoszony jest zaopatrzony w siłowniki gazowe, co sprawia, że podnosi się lekko i sprawnie. Łóżko z podnoszonym stelażem idealnie sprawdzi się w małych sypialniach.

  • wnętrze łóżka ze stelażem podnoszonym i skrzynią
  • skrzynia łóżka ze stelażem podnoszonym
  • łóżko ze stelażem podnoszonym
  • Łóżko drewniane
  • Stelaż do łóżka
  • stelaż podnoszony
  • Łóżko drewniane
  • Sypialnia szafka nocna nakastlik dębowy Almera łóżko drewniane bukowe łoże małżeńskie
  • Łóżko ze skrzynią na pościel szafka nocna nakastlik bukowy stelaż podnoszony
  • Meble na wymiar

Zastosuj stelaż podnoszony do dowolnego łóżka drewnianego!

Dowolny model łóżka możemy zaopatrzyć w stelaż podnoszony i skrzynię. Uczyni to z niego idealne miejsce do przechowywania dodatkowych kocy, pościeli, czy innych domowych akcesoriów. To rozwiązanie ucieszy szczególnie tych, którzy cenią sobie w meblach nie tylko ich wygląd, ale i funkcjonalność. Zapoznaj się z naszą ofertą na podnoszone stelaże do łóżek! Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego stelaża, nie wahaj się skontaktować z nami. Chętnie pomagamy i służymy swoim wieloletnim doświadczeniem.

Cennik stelaży podnoszonych i skrzyń na pościel

Rozmiar stelażaCena stelaża podnoszonegoCena skrzyni bukowejCena skrzyni dębowe/ jesion
90 x 200530510860
100 x 200530520890
120 x 200570540950
140 x 2006706301010
160 x 2007106501140
180 x 2007107001220
200 x 2007507601300

Elegancki charakter sypialni i idealny porządek dzięki skrzyni pod łóżkiem!

Jeżeli połączymy uniwersalna stylistykę łóżek z litego drewna z funkcjonalnością, otrzymujemy łóżko idealne. Łóżko z podnoszonym stelażem  posiada wygodny do otwierania i zamykania pojemnik na pościel czy koce. Sprawia to, że sypialnia jest łatwa do uporządkowania oraz wolna od zbędnych przedmiotów, które zagracają przestrzeń wokół nas i sprawiają chaotyczną atmosferę nie sprzyjającą odpoczynkowi. Dodatkową przestrzeń, którą zyskujesz kupując takie łóżko drewniane z pojemnikiem możesz wykorzystać w inny sposób. Rzeczy rzadziej używane schowane w skrzyni ułatwią utrzymanie porządku nawet w małych sypialniach. Z pewnością docenisz wygodę tego rozwiązania. Podnoszenie stelaża z materacem nie wymaga bowiem ogromnej siły. Siłowniki gazowe są odpowiednio dopasowane do ciężaru stelaża i materaca, by w łatwy sposób pomóc unieść całość i otworzyć skrzynię. Skontaktuj się z nami, ponieważ chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiedni materac i stelaż.