Czytam
Krzesło bukowe Olek
klasyczne krzesło

Wygoda i wytrzymałość to idealne połączenie, a krzesło bukowe Olek obie te cechy posiada. Prezentowane krzesło bukowe to doskonały wybór dla osób które cenią sobie tradycję i klasykę ale jednocześnie podążają za nowymi trendami. Rama krzesła ma klasyczny kształt a niebanalny wzór oparcia sprawia, że cały mebel nabiera nieco nowoczesnego charakteru. Dzięki temu każda osoba, która spojrzy na to krzesło, zobaczy w nim nieco inną stylistykę.

  • Fotel tapicerowany
  • klasyczne krzesło
  • eklektyczne krzesło

Krzesła bukowe do restauracji

Krzesła bukowe Olek, powstały z twardego a zarazem plastycznego, dającego łatwo się obrabiać drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na urazy mechaniczne, dlatego polecany jest szczególnie na krzesła do wnętrz o zwiększonym obciążeniu użytkowym.

Producent krzeseł drewnianych Edar

Szeroki wybór rodzaju drewna, jego wybarwienia, rodzaju tapicerowania jak również wykończenia powierzchni krzeseł pozostawiamy klientom. Chętnie pomagamy w wyborze służąc naszym wieloletnim doświadczeniem w produkcji krzeseł. Zapewniamy próbki kolorów i tapicerek. Dopasowujemy materiały do istniejącego wyposażenia. Informacje dotyczące rodzaju drewna, jego wybarwienia i tapicerki odnaleźć można we wzorniku zamieszczonym na stornie internetowej firmy EDAR.