Reading
Krzesła drewniane dąb
dębowy fotel tapicerowany
dębowy fotel tapicerowany

Producent krzeseł dębowych

Krzesła drewniane dąb Concept to doskonałe rozwiązanie dla małych wnętrz. Jego kształt i wymiary sprawiają, że doskonale wygląda w połączeniu z małymi stolikami kawowymi.Oprócz wnętrz mieszkaniowych, fotel idealnie nadaje się do wystroju wnętrz restauracyjnych, barowych czy hotelowych. Będzie idealnym uzupełnieniem sof w lobby czy puf barowych. Stylistyka fotela jest dość nowoczesna, co idealnie podkreśli obicie ze skóry w kolorze kontrastowym do wybranego wybarwienia drewna. Z kolei gdy zapragniemy, aby meble te ociepliły nieco nasze wnętrze, doskonałym wyjściem będzie wykończenie foteli tkaniną o barwie nawiązującej do odcienia drewnianej ramy. Tam gdzie nie zmieszczą się duże tapicerowane fotele, polecamy mały wygodny fotel CONCEPT.

  • dębowy fotel tapicerowany
  • nowoczesny fotel dębowy
  • awangardowy fotel concept
  • Wygodny dębowy mały fotel

Krzesła dębowe, krzesła bukowe

Krzesła drewniane dąb Concept wykonane zostały z litego drewna dębowego. Surowiec ten posiada bardzo ciekawy, wyrazisty rysunek słoi, który sprawia, że drewno to już samo w sobie posiada widoczne elementy dekoracyjne. Możemy to krzesło wykonać także w innych dostępnych w naszym zakładzie

Producent krzeseł drewnianych

W firmie EDAR do produkcji mebli używamy drewna dębowego, bukowego i jesionowego. Produkujemy także krzesła z gatunków egzotycznych np. z orzecha amerykańskiego. Dowolnie można wybrać wybarwienie drewna, rodzaj tapicerki jak również sposób wykończenia ( wosk lub lakier ). Informacje dotyczące rodzaju drewna, jego wybarwienia oraz rodzajów tapicerki  znajdują się we WZORNIKU zamieszczonym na stronie internetowej firmy EDAR. Wysyłamy próbki kolorów.

More Stories
standardowy tani materac piankowy
Materac piankowy versal