Czytam
Krzesła drewniane Concept
dębowy fotel tapicerowany
dębowy fotel tapicerowany

Producent krzeseł dębowych

Krzesła drewniane Concept to doskonałe rozwiązanie dla małych wnętrz. Jego kształt i wymiary sprawiają, że doskonale wygląda w połączeniu z małymi stolikami kawowymi.Oprócz wnętrz mieszkaniowych, fotel idealnie nadaje się do wystroju wnętrz restauracyjnych, barowych czy hotelowych. Będzie idealnym uzupełnieniem sof w lobby czy puf barowych. Stylistyka fotela jest dość nowoczesna, co idealnie podkreśli obicie ze skóry w kolorze kontrastowym do wybranego wybarwienia drewna. Z kolei gdy zapragniemy, aby meble te ociepliły nieco nasze wnętrze, doskonałym wyjściem będzie wykończenie foteli tkaniną o barwie nawiązującej do odcienia drewnianej ramy. Tam gdzie nie zmieszczą się duże tapicerowane fotele, polecamy mały wygodny fotel CONCEPT.

  • dębowy fotel tapicerowany
  • nowoczesny fotel dębowy
  • awangardowy fotel concept
  • Wygodny dębowy mały fotel

Krzesła dębowe, krzesła bukowe

Krzesła drewniane dąb Concept wykonane zostały z litego drewna dębowego. Surowiec ten posiada bardzo ciekawy, wyrazisty rysunek słoi, który sprawia, że drewno to już samo w sobie posiada widoczne elementy dekoracyjne. Możemy to krzesło wykonać także w innych dostępnych w naszym zakładzie

Producent krzeseł drewnianych

W firmie EDAR do produkcji mebli używamy drewna dębowego, bukowego i jesionowego. Produkujemy także krzesła z gatunków egzotycznych np. z orzecha amerykańskiego. Dowolnie można wybrać wybarwienie drewna, rodzaj tapicerki jak również sposób wykończenia ( wosk lub lakier ). Informacje dotyczące rodzaju drewna, jego wybarwienia oraz rodzajów tapicerki  znajdują się we wzorniku zamieszczonym na stronie internetowej firmy EDAR. Wysyłamy próbki kolorów.