Czytam
Nowoczesne krzesło Kubric
krzesło drewniane nowoczesny design
krzesło drewniane nowoczesny design

Delikatna a zarazem trwała konstrukcja wzbudza zaufanie doskonałą jakością wykonania i designu. Krzesło drewniane Kubric przyciąga prostą, wyrafinowaną formą i doskonale prezentuje się na tle klimatycznych aranżacji wnętrz. Forma krzesła przełamuje dotychczasowe przyzwyczajenia na temat klasycznego projektu nowoczesnych krzeseł.  Brak ostrych krawędzi, delikatne podparcie pleców oraz miejsce na wsparcie przedramion, czynią krzesło wygodnym w użytkowaniu. Dzięki temu krzesło przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom klasycznego designu, miłośnikom klasycznej formy ale również osobom lubiącym stawiać na niekonwencjonalne nowoczesne rozwiązania.

  • krzesło drewniane
  • krzesło w stylu retro
  • krzesło tapicerowane
  • krzesło w buku naturalnym
  • krzesło drewniane
  • krzesło bukowe
  • krzesło drewniane tapicerowane
  • krzesło drewniane nowoczesny design

Nowoczesne krzesło drewniane

bezbłędnie wpisuje się we współczesne, modne wnętrza.
Produkujemy krzesło kubric we wszystkich używanych w naszym zakładzie rodzajach drewna:

nowoczesne krzesło Kubric
Szerokość krzesła
51cm
Wysokość krzesła
73cm
Szerokość siedziska
49cm
Wysokość przedniej nogi
43cm
głebokość krzesła
50cm
głębokość siedziska
47cm

Nowoczesne krzesło Kubric nada aranżacji niepowtarzalny styl

Szlachetne wzornictwo krzesła i precyzyjne wykonanie modelu doskonale dopełni się z pięknem drewnianego stołu. Bogata oferta stołów pozwoli wybrać taki model, który dokładnie wpisze się w Państwa oczekiwania. Jeśli mają Państwo swój pomysł na odpowiednio dopasowany wzór stołu, chętnie podejmiemy wyzwanie stworzenia nowego modelu.

Cennik krzeseł drewnianych

Drewno/TapicerkaEkoskóraskórzanaCarabu
Buk740zł860zł780zł
Dąb890zł1045zł935zł
Orzech1120zł1250zł1150zł

Producent krzeseł drewnianych

Edar to producent krzeseł, dlatego u nas możesz spersonalizować produkt. Możemy wybarwić drewno w wielu kolorach odpowiednich do rodzaju wybranego drewna. Szeroki wybór tapicerek pomoże uczynić wybór krzesła bardzo indywidualnym i niepowtarzalnym. Serdecznie zachęcamy do kontaktu, chętnie pomożemy w wyborze. Wysyłamy także pocztą próbki kolorów wybranych materiałów i wybarwień drewna. Zachęcamy do wizyty w naszym zakładzie, gdzie wszystkie rodzaje krzeseł są dostępne na ekspozycji dla dopasowania komfortu do naszej sylwetki i upodobań.

Podsumowanie
Krzesło drewniane Kubric, to krzesło w którego projekcie postawiono na nowoczesny design. Jest dostępne w kilku rodzajach drewna, wszystkich kolorach i rodzajach tapicerek. Jeśli szukasz modnego, designerskiego krzesła - polecamy właśnie ten model.
Wygoda
6.5
Design
10
Plusy
Dostępność w wielu gatunkach drewna
Wygodne wsparcie dla przedramion
Minusy
Krzesło jest szerokie, przeznaczone raczej do przestronnych wnętrz
8.3
Ocena