Czytam
Krzesło z podłokietnikiem
krzesło i fotel spring k4
krzesło i fotel spring k4

Podłokietniki w fotelu Spring K4 dodatkowo podnoszą komfort siedzenia poprzez możliwość wsparcia przedramion. Krzesło z podłokietnikiem Spring K4 posiadaja szeroką deskę oparciową oraz tapicerkę dokładnie taką jak w bliźniaczym modelu krzesła bez podłokietników. Dzięki takiemu rozbudowaniu serii krzeseł Spring mamy możliwość dopasować podobne krzesła drewniane w rożnym układzie. Fotel sprawdza się nie tylko przy stole ale także bardzo dobrze przy biurku.

  • Krzesło z podłokietnikiem
  • Fotel bukowy

Dobrze wyprofilowane oparcie zapewnia komfort siedzenia, który jeszcze jest wzmocniony w krześle z podłokietnikami. Takie krzesło klienci często wybierają także do biurka, gdyż zapewnia ono ergonomiczną pozycję do pracy biurowej.

fotel dębowy
Wysokość krzesła
95cm
wysokość podłokietników
70cm
Szerokość oparcia
31cm
Szerokość krzesła/podłokietników
60cm
głębokość krzesła
56cm
głębokość siedziska
44cm

Krzesło Spring może być tapicerowane materiałem lub skórą w bardzo szerokiej palecie wzorów i kolorów z naszego wzornika. Wytrzymałe, stabilne i solidnie wykonane – krzesło z podłokietnikami Spring K-4 to zakup, który zagości w Twoim domu na długie lata i utrzyma przez ten czas doskonałą kondycję.

Cennik foteli drewnianych Spring K4

Drewno/TapicerkaEkoskóraCarabuSkóra
Krzesła Bukowe 620zł640zł690zł
Dąb/Jesion790zł810zł860zł
Orzech1330zł1350zł1400zł

Krzesła z podłokietnikiem Spring K4

Produkujemy te krzesła drewniane ze wszystkich gatunków drewna dostępnego w naszym zakładzie. Z naszych polskich gatunków drewna najczęściej produkujemy krzesła z litego drewna dębowego lub bukowego. Materiały te nie zostały przez nas przypadkowo. Drewno dębowe jak i bukowe posiadają wysokie parametry wytrzymałościowe, bardzo dobrze nadają się do obróbki, łatwo wybarwiają. Bukowe wygrywa z dębowym jedynie ceną.

Producent krzeseł Edar

Dzięki temu, że zamawiasz krzesła u producenta posiadasz nieograniczone możliwości wyboru. Pozostawiamy naszym klientom całkowitą swobodę w zakresie wyboru rodzaju drewna, jego wybarwienia, rodzaju tapicerki oraz wykończenia ( woskiem lub lakierem ). Informacje dotyczące rodzaju drewna, jego koloru oraz tapicerki, odnaleźć można we wzorniku.

Nasi pracownicy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem, by uzyskać jak najlepsze dopasowanie mebli do potrzeb klienta. Skontaktuj się z nami.

Podsumowanie
Doskonałe rozwiązanie dla wygodnej pozycji także podczas pracy przy biurku.
Wygoda
10
Design
9.5
Plusy
Bardzo wygodne
Dostępne we wszystkich rodzajach drewna
Minusy
Zajmuje dużo miejsca przy stole
9.8
Ocena