Czytam
Krzesła barowe Spring K2
krzesła barowe
krzesła barowe

Krzesło barowe Spring K2, to hoker dopasowany wzorem do innych krzeseł z kolekcji Spring. Hocker ten jest w całości wykonany z drewna, może też posiadać siedzisko tapicerowane. Krzesło barowe Spring ma bardzo wygodne, super dopasowane do krzywizny pleców oparcie. Mimo, że oparcie jest niskie, to podpiera plecy w odcinku lędźwiowym, co daje bardzo dobre wsparcie. Wszystkie krzesła drewniane z rodziny Spring, to przede wszystkim wygodne użytkowanie.

  • krzesła barowe
  • krzesła barowe
  • krzesła barowe

Ten wyjątkowy model krzesła wyróżnia się prostą formą, a także wysokim komfortem siedzenia. Wyprofilowane oparcie niesamowicie poprawia komfort siedzenia. Krzesło przyciąga prostą, wyrafinowaną formą i doskonale prezentuje się wokół wyspy kuchennej, jak hotelowego baru.

hocker drewniany spring k2
wysokość krzesła
106cm
wysokość przedniej nogi
76cm
szerokość oparcia
31cm
szerokość siedziska
42cm
głębokość krzesła
53cm
głębokość siedziska
45cm

Cennik Krzeseł barowych Spring K2

Drewno/TapicerkaDrewnianeEkoskóraCarabuSkóra
Krzesła Bukowe 590zł590zł610zł660zł
Dąb/ Jesion790zł770zł790zł850zł
Orzech amerykański1330zł1255zł1275zł1325zł

Krzesła barowe wykonywane są na zamówienie w dowolnym kolorze, w kilku gatunkach drewna. Do wyboru jest także rodzaj siedziska: siedzisko tapicerowane lub drewniane. W zależności od życzeń klienta możemy wykończyć powierzchnię krzeseł lakierem lub olejowoskiem. Szyjemy także dopasowane poduszki na krzesła z twardym drewnianym siedziskiem.

Podsumowanie
Krzesło to o podwyższonym siedzisku wzorem jest dopasowane do krzeseł z rodziny Spring. Jeśli w jadalni posiadasz krzesła Spring, przy wyspie kuchennej idealnie wpasują się te hockery.
Wygoda
9.9
Design
9.5
PLUSY
Dostępne we wszystkich rodzajach drewna.
W tej serii są dostępne krzesła, fotele i hockery
MINUSY
Wysokość siedziska nie do wszystkich podwyższonych mebli jest idealna
9.7
Ocena