Reading
Bukowe krzesła Bunny
Krzesła bukowe

Krzesła Bunny to jedne z najbardziej klasycznych modeli bukowych  krzeseł znajdujących się w naszej ofercie. Prosty fason krzesła sprawia, że najbardziej będzie on pasował do solidnie wykonanego stołu bukowego o prostokątnym lub kwadratowym kształcie. Warto zauważyć, że przy takiej powierzchni drewna, jaka została użyta do produkcji opisywanego modelu, już bardzo dobrze widać rysunek słoi. Dlatego polecane jest aby meble przy których będzie ono stało – czy to stół czy, np. lada kuchenna – były wykonane z tego samego rodzaju drewna. Dzięki temu wygląd będzie taki sam, a całość nabierze jednolitego, eleganckiego wyrazu.

  • Krzesła bukowe
  • krzesło drewniane
  • Krzesło drewniane
  • Bukowe krzesła

Tworzymy krzesła Bunny z litego drewna bukowego.

Bukowe krzesła Bunny w całości mogą być wykonane w litym drewnie bukowym lub posiadać tapicerowane siedzisko. Drewno bukowe cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne, co sprawia, że wykonane z niego meble odznaczać się będą niebywałą trwałością.

Cennik krzeseł Bunny

Rodzaj drewna/TapicerkaSiedzisko drewnianeEkoskóraCarabuSkóra
Buk230zł220zł230zł290zł

Oczekiwania naszych klientów sądla nas najważniejsze

Krzesła bukowe Bunny produkowane w firmie EDAR mogą być tapicerowane zarówno tkaniną, eko-skórą, skórą lub nanoflockiem. Istnieje również możliwość rezygnacji z tapicerowania siedziska i zamówienia siedzska z litego drewna. Pozostawiamy naszym klientom całkowitą swobodę dotyczącą koloru, wybarwienia drewna. Informacje dotyczące wybarwień znajdują się we WZORNIKU dostępnym na stronie internetowej firmy EDAR.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą produkowanych przez nas krzeseł bukowych, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie odnaleźć można zdjęcia przedstawiające meble wykonane zgodnie z życzeniami naszych klientów.

Podsumowanie
Krzesło Bunny produkowane z drewna bukowego jest dostępne zarówno z siedziskiem drewnianym jak i tapicerowanym. Szeroki wachlarz kolorystyczny pozwala dopasować krzesła do każdego wnętrza.
Wygoda8.5
Design8
Reader Rating0 Votes0
8.3
Ocena
More Stories
materac classic
Materac Classic Economic