Czytam
Fotel dębowy i bukowy Takuna
Fotel drewniany takuna

Fotel Takuna posiada ergonomicznie wyprofilowane oparcie, dzięki któremu komfort siedzenia staje się jeszcze większy. Meble ten posiada dodatkowe wzmocnienia w postaci poziomych szczebli umieszczonych pod oskrzynią krzesła. Fotel Takuna sprawdzi się idealnie zarówno w jadalni jak i w kuchni, dostępny jest również w wersji nie posiadającej podłokietników – jako krzesło Takuna.

  • Fotel drewniany takuna

Produkujemy krzesła i fotele Takuna z drewna dębowego i bukowego

Fotel drewniany takuna
Wysokość krzesła
97cm
Wysokość przedniej nogi
44cm
Wysokość podłokietnika
67cm
Szerokość krzesła/podłokietników
54cm
Głębokość krzesła
56cm
Głębokość siedziska
41cm

Drewno dębowe jest to najbardziej ceniony gatunek drewna w branży meblarskiej spośród naszych rodzimych drzew. Surowiec ten bowiem posiada wysokie parametry wytrzymałościowe, znikomą rozszerzalność kurczliwość, dodatkowo posiada piękny ozdobny rysunek słoi.

Drewno bukowe zaś, to najczęściej używany materiał do produkcji krzeseł. Producenci krzeseł wykorzystują jego twardość, a zarazem łatwość w obróbce. Z drewnem dębowym wygrywa przede wszystkim ceną.

Cennik foteli Takuna

Drewno/TapicerkaDrewnianeEkoskóraCarabuSkóra
Buk 610zł590zł600zł670zł
Dąb/ Jesion755zł720zł730zł805zł

Jesteśmy producentem krzeseł drewnianych

Fotel dębowy Takuna wykonany może zostać wyprodukowany dla Państwa w drewnie bukowym lub dębowym. Może posiadać siedzisko drewniane lub tapicerowane. Oferujemy szeroki wybór tapicerek materiałowych jak i ze skóry ekologicznej i naturalnej. Kierując się naszym doświadczeniem wybraliśmy dla Państwa według nas najlepsze materiały tapicerskie.

Podsumowanie
Doskonale wyprofilowany fotel, polecany do jadalni na czoło stołu.
Wygoda
9.8
Design
9
Plusy
Wygodne podłokietniki
Minusy
Zajmuje przy stole dość dużo miejsca
9.4
Ocena

Zachęcamy również do zajrzenia w zakładkę z realizacjami, gdzie odnaleźć można przykłady mebli drewnianych wyprodukowanych według indywidualnych pomiarów i projektów. Być może znajdą tam Państwo także inspiracje do swoich wnętrz.