Reading
Krzesła z dębu i buka Takuna
drewniane krzesło

Krzesła z dębu i buka Takuna posiadają pięknie wyprofilowane oparcie, dzięki któremu komfort siedzenia staje się bardzo wysoki. Mebel ten posiada dodatkowe wzmocnienia w postaci poziomych szczebli -poprzeczek-  pomiędzy nogami krzesła. Krzesła Takuna sprawdzą się idealnie zarówno w jadalni jak i w kuchni, jest to model odpowiedni także do pomieszczeń użyteczności publicznej, ma bardzo solidną konstrukcję.

  • drewniane krzesło
  • Stół dębowy
  • stół drewniany
  • Krzesła dębowe
  • Krzesło dębowe
  • Krzesło tapicerowane

Krzesła z dębowe i bukowe to nie tylko dekoracja wnętrz poprzez bardzo ciekawe usłojenie tego drewna, ale także należy tu podkreślić solidność i wytrzymałość tych surowców. Warto zwrócić uwagę na fakt, że drewno dębowe i bukowe uchodzą za surowce cieszące się największym uznaniem w branży meblarskiej i stolarskiej, szczególnie do produkcji krzeseł. Posiadają one bowiem wysokie parametry wytrzymałościowe

Krzesła dębowe
wysokość krzesła
97cm
wysokość przedniej nogi
46cm
szerokość oparcia
36cm
szerokość siedziska
46cm
głębokość krzesła
57cm
głębokość siedziska
40cm

Produkujemy krzesła i fotele Takuna z drewna bukowego i dębowego

Drewno/TapicerkaSiedzisko drewnianeEkoskóraCarabuSkóra
Buk300zł300zł310zł370zł
Dąb370zł350zł370zł430zł

Krzesło Takuna występuje także w wersji z podłokietnikami. FOTEL TAKUNA 

Każde krzesło jest przygotowane według indywidualnych wskazówek Klienta co do jego wybarwienia, rodzaju tapicerki ( eko-skóra, nanoflock, tkanina, skóra) jak również wykończenia powierzchni woskiem lub lakierem. Informacje dotyczące rodzaju wybarwienia drewna oraz rodzaju tapicerki odnaleźć można we WZORNIKU dostępnym ma stronie internetowej firmy EDAR. W celu uzyskania szerszych informacji polecamy przekierować się do zakładki z nazwą BAZA WIEDZY.

drewniane krzesło
Podsumowanie
Bardzo wygodne krzesło dostępne w dwóch gatunkach drewna- dębowe i bukowe
Wygoda9.5
Design8.6
Plusy
Dobrze wyprofilowane oparcie
Minusy
Dostępne tylko z buka i dębu
9.1
Ocena

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą dotyczącą krzeseł bukowych jak również do odwiedzenia zakładki z REALIZACJAMI, gdzie znajdują się zdjęcia mebli wykonanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.

More Stories
Fotel ogrodowy Marconi
Fotel ogrodowy Marconi