Czytam
Drewniane biurko narożne

Drewniane biurko narożne

Biurko bukowe narożne
Biurko bukowe narożne

Biurko jest meblem, przy którym wiele osób spędza długie godziny – zarówno w miejscu pracy, jak i w domu. Każde biurko powinno spełniać kilka cech, które czyni je ergonomicznym – czyli zapewniającym pracę w wygodzie i w warunkach sprzyjających zdrowiu. Biurko narożne pozwala na wykorzystanie całej przestrzeni dostępnej w rogu pomieszczenia. Biurko narożne znakomicie wykorzystuje przestrzeń, nie zabiera dużo miejsca w niewielkim pomieszczeniu, a jednocześnie zapewnia użytkownikowi zdrową postawę przy pracy i swobodę ruchu oraz zmiany pozycji. 

  • Biurko narożne
  • Biurko bukowe narożne
  • Narożne biurko drewniane
  • Narożnikowe Biurko bukowe
  • biurko naroznik

 Godną zauważanie zaletą biurka narożnikowego jest fakt, że posiada w zasięgu ręki pojemne szuflady i półki. Firma EDAR przy montowaniu drzwi i szuflad wykorzystuje jedynie niezawodne prowadnice i zawiasy marki blum, dzięki którym nawet bardzo obciążone szuflady otwierają się z dużą lekkością. Każde biurko projektujemy na indywidualne zamówienie.

Produkujemy biurka na miarę

Jeśli szukasz biurka idealnie dopasowanego, skontaktuj się z nami, chętnie zaprojektujemy i wykonamy biurko dla Ciebie. Produkujemy meble drewniane do biura i gabinetu, by stworzyć miejsce wygodne i funkcjonalne do pracy, pomagające w skupieniu i koncentracji. Gabinetowe meble drewniane są zarówno eleganckie, jak i funkcjonalne, wprowadzają do wnętrza wyjątkową, przytulną atmosferę pełną ciepła i subtelności. Lite drewno jest najlepszym materiałem do stworzenia miejsca sprzyjającego efektywnej pracy, a masywne drewniane meble do biura to rozwiązanie solidne, dające poczucie stabilności, wygodne w użytkowaniu i po prostu bardzo praktyczne.

Meble do gabinetu według indywidualnych projektów

Tworzenie mebli drewnianych to coś, na czym znamy się naprawdę dobrze, chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem , by pomóc zaprojektować mebel spełniających wszystkie oczekiwania klientów. Jako producent tego rodzaju mebli, proponujemy wykonanie pomiaru, projektu i stworzenie mebli do gabinetu według indywidualnych potrzeb.