Czytam
Biurko drewniane z kolekcji Gallant

Biurko drewniane z kolekcji Gallant

biurko drewniane białe
biurko drewniane białe

Masywne solidne biurko z litego drewna zgodne ze stylistyką mebli drewnianych naszej kolekcji mebli Gallant. Meble z tej kolekcji posiadają więcej ozdobnych frezowań wokół drzwi , frontów szuflad, blatów, cokołów.

  • rustykalne białe mebla biurowe
  • Stylowe biurko drewniane
  • biurko drewniane białe
  • biurko drewniane LA
  • biurko drewniane LA

Odkryj naszą kolekcję biurek drewnianych, która powstała z inspiracji połączenia piękna klasycznych, rustykalnych elementów z nowoczesnym wykonaniem. To połączenie stworzyło niezwykłe meble z ozdobnymi frontami i wysoką jakością zastosowanych okuć meblowych oraz innych materiałów.

Biurko drewniane klasyczne piękno!

Kiedy stawiamy na jakość i styl, nasze biurka drewniane są odpowiedzią na Twoje oczekiwania. W naszej kolekcji znajdziesz meble, które zachwycają swoją elegancją, a jednocześnie są funkcjonalne i praktyczne.

To Ty decydujesz o każdym szczególe – wybór wymiarów, kolorów, ilości szuflad i drzwi – wszystko zależy od Twoich preferencji i potrzeb. Tworzymy meble, które idealnie dopasowują się do Twojej przestrzeni i stylu życia.

Produkujemy biurka drewniane na zamówienie

Dodatkowo, zastosowane przez nas wysokiej jakości technologie i okucia meblowe gwarantują nie tylko trwałość, ale także niezawodne działanie każdego elementu mebla. Nasze biurka drewniane są starannie wykonane, aby zapewnić Ci długotrwałą satysfakcję z ich użytkowania.

Przełam tradycję i nowoczesność w swoim wnętrzu dzięki naszym biurkom drewnianym. Pozwól sobie na swobodę wyboru i stwórz swoje wymarzone miejsce do pracy.

Na zdjęciach biurko 180x60cm 6 szuflad

Cena z drewna bukowego 6600zł

z drewna dębowego 8650zł

Z drewna orzecha amerykańskiego 11400zł

Inne wymiary i konfiguracje wyceniamy indywidualnie.