Czytam
Biurko sterowane elektrycznie

Biurko sterowane elektrycznie

elektryczne ergonomiczne biurko
elektryczne ergonomiczne biurko

Tworzymy wysokiej jakości biurka z blatem z litego drewna w dowolnych wymiarach i kształtach blatu. Biurko sterowane elektrycznie to odpowiedź na potrzeby coraz szerszej grupy osób spędzających dużą część czasu przed komputerem. Panel sterujący może zapamiętać 3 wysokości blatu, może to oznaczać, że w łatwy sposób zmienisz pozycję z siedzącej na stojącą lub udostępnisz biurko Twojemu dziecku.

  • elektryczne ergonomiczne biurko
  • biurko sterowane elektrycznie
  • solidna konstrukcja biurka elektrycznie podnoszonego

Biurka elektryczne można bardzo prosto w ciągu krótkiej chwili dopasować do indywidualnej potrzeby oraz preferencji wysokości pracy. Proste sterowanie wysokością konstrukcji to spore udogodnienie, szczególnie jeśli z jednego mebla korzysta kilka osób. Najważniejsze jest to, aby postawić na mocną oraz bezpieczną konstrukcję. Do współpracy w produkcji solidnych biurek sterowanych elektrycznie wybraliśmy stelaż produkowany przez firmę Ergosolid. Model Sr21 posiada regulację wysokości od 58cm, wygodną dla pracy dziecka, do aż 123cm. Maksymalne obciążenie stelaża to 125kg. Stelaż jest bardzo stabilny i posiada naprawdę duży udźwig. Co pozwala na zamontowanie solidnego blatu z litego drewna. Prędkość podnoszenia 38mm/s

Prosta regulacja wysokości blatu biurka

Pod blatem biurka w dowolnym wygodnym miejscu panel sterujący, którym za pomocą przycisków, łatwo regulujemy wysokość biurka. Sterownik umożliwia zapamiętanie trzech wysokości pracy.

Dwusilnikowy system podnoszenia blatu gwarantuje stabilną i szybką regulację wysokości

Drewniany blat w dowolnym wymiarze

Przedstawione meble są tylko przykładem możliwości. Sukcesem jest dla nas stworzenie biurka spełniającego wszelkie oczekiwania każdego klienta. Nie produkujemy mebli sztampowych, schematycznych, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Kształt, wielkość, kolor rodzaj drewna, dodatkowe elementy takie jak szufladki, uchwyty na napoje, czy słuchawki, gniazdka, ładowarki, prowadnice kabli to tylko przykłady możliwości wyboru elementów dopasowania. Szybko i sprawnie wyceniamy i projektujemy, więc nie wahaj się dłużej i pisz do nas lub dzwoń.

Przykładowa cena biurka sterowanego elektrycznie

wymiar blatudrewno bukowedrewno dębowe, jesionowe
150x70cm3300zł3900zł
180x80cm3900zł4800zł

Wykonujemy także blaty z innych rodzajów drewna

Jeśli szukasz biurka, czy innych mebli skrojonych na miarę – skontaktuj się z nami!