Czytam
Witryna narożna
witrynadebowa 2
Meble do narożnika

Jeżeli posiadamy małe pomieszczenie a chcemy nadać mu elokwencji i klasy to witryna narożna jest strzałem w sam środek serca. Idealnie wpasuje się w nasz niewielki salon, kuchnie,jadalnie. Nada otoczeniu nowy wymiar,dzięki przeszklonej szybce możemy wyeksponować to co piękne a zarazem drobne i kruche. Dzięki pojemnej szafce możemy schować to czego nie chcemy ukazywać wszystkim nas odwiedzającym. Matka natura dała nam możliwość tworzeniu w drewnie rzeczy niesamowicie pięknych i trwałych.

Spośród wielu rodzajów mebli, to właśnie witryny drewniane nadają wnętrzom stylu, dominując nad pozostałym wyposażeniem wnętrza. Są to meble przykuwające wzrok, zarówno ze względu na swoje gabaryty, jak i funkcję. Często służą nie tylko do wygodnego przechowywania rzeczy ale także do ekspozycji różnego rodzaju przedmiotów.

Firma Edar realizuje również projekty indywidualne, także witryny i komody narożne. Zachęcamy za skontaktowania się z nami, rysujemy projekty i dopasowujemy ofertę do wymagań klienta . Staramy się zachwycić nawet najbardziej wymagających klientów, czekamy właśnie na Państwa! :)