Czytam
Witryna narożna Almera
witryna bukowa narożna szkło zdobione
witryna bukowa narożna

Prezentowana witryna narożna bukowa przynależy do „rodziny” mebli z kolekcji Almera. Meble te cechują się prostotą i  masywnością bryły. Cechą charakterystyczną witryny są przeszklone drzwi, które na specjalne życzenie klienta mogą zostać wypełnione również szybką w mlecznym odcieniu bądź, w ogóle można zrezygnować z oszklenia drzwi na rzecz litego drewna.

  • witryna bukowa narożna szkło zdobione
  • witryna narożna szkło ozdobne
  • witryna narożna z litego drewna
  • meble z litego drewna
  • meble almera 2,5 buk

Drzwi przeszklone możemy także ozdobić grawerem, naklejką, witrażem- takie dodatkowe elementy nadają meblom indywidualny i niepowtarzalny wygląd.

Wymiar mebla
drewno bukowe drewno dębowe/jesionowe
wysokość 190 bok 70cm
jedne drzwi
3300zł4200zł
wysokość 190 bok 70cm
drzwi szklane dół drzwi drewniane
3550zł4550zł

Zaprojektuj z nami meble wyjątkowe, stworzone dla Ciebie

Prezentowana Komoda RTV drewniana  jak wszystkie produkowane przez nas meble posiada szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Produkujemy meble z wielu gatunków drewna litego

Drewno bukowe to jedno z najtwardszych gatunków drewna  występujących powszechnie w naszym kraju. O różnych gatunkach drewna piszemy w bazie wiedzy na naszej stronie

Meble drewniane na wymiar

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa witryna narożna może zostać wykonana  w każdym z gatunków drewna wykorzystywanym w naszej firmie. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.