Reading
Witryna dębowa, bukowa na wymiar!

Witryna dębowa, bukowa na wymiar!

Witryna drewniana

Przepiękna witryna w stylu klasycznym,jest okazem tego co cenimy najbardziej: stylu , dbałości o najmniejszy szczegół oraz wytrzymałości . Idealna do salonu jak i przepięknie wpisująca się w klasyczną staropolską kuchnię witryna, pomieści wiele naszych dóbr . Wykonana z litego drewna daje nam pewność, że będziemy mogli się nią cieszyć przez długie lata oraz z łatwością przykuje swą uwagę odwiedzających nas gości.

  • dębowe meble do jadalni

Wykonujemy witryny drewniane według indywidualnych projektów

W przypadku witryn drewnianych wyposażonych w oszklone drzwi, które z jednej strony chronią zawartość półek, a z drugiej eksponują ją na zewnątrz, ważna jest ich jakość wykonania i dobór materiałów. Wiedząc, jak ważną role odgrywają witryny w aranżacji wnętrz, przykładamy wiele starań do tego, aby zaprojektowane i wykonane przez nas meble tego typu spełniały najwyższe wymagania naszych klientów. Były solidne i funkcjonalne, a przy tym urzekały swoim wzornictwem.

Firma Edar specjalizuje się w wykonywaniu projektów indywidualnych dla naszych klientów. Z nami zaprojektujesz kredens, który stanie się prawdziwą ozdobą wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, zadzwoń lub napisz do nasz. Czekamy !