Czytam
Witryna dębowa, bukowa na wymiar!

Witryna dębowa, bukowa na wymiar!

kredens debowy 6
Witryna drewniana

Piękna witryna z litego drewna to niezwykła elegancja, która idealnie będzie prezentowała się w twoim mieszkaniu. Witryna drewniana do salonu lub jadalni będzie stanowić gustowny i praktyczny dodatek, z którego pomocą wykreujesz wnętrze pełne dobrego stylu. stylu , dbałości o najmniejszy szczegół oraz wytrzymałości . Idealna do salonu jak i przepięknie wpisująca się w klasyczną staropolską kuchnię witryna, pomieści wiele naszych dóbr . Wykonana z litego drewna daje nam pewność, że będziemy mogli się nią cieszyć przez długie lata oraz z łatwością przykuje swą uwagę odwiedzających nas gości.

  • dębowe meble do jadalni

Wykonujemy witryny drewniane według indywidualnych projektów

W przypadku witryn drewnianych wyposażonych w oszklone drzwi, które z jednej strony chronią zawartość półek, a z drugiej eksponują ją na zewnątrz, ważna jest ich jakość wykonania i dobór materiałów. Wiedząc, jak ważną role odgrywają witryny w aranżacji wnętrz, przykładamy wiele starań do tego, aby zaprojektowane i wykonane przez nas meble tego typu spełniały najwyższe wymagania naszych klientów. Były solidne i funkcjonalne, a przy tym urzekały swoim wzornictwem.

Indywidualne projekty witryn drewnianych

Firma Edar specjalizuje się w wykonywaniu projektów indywidualnych dla naszych klientów. Z nami zaprojektujesz kredens, który stanie się prawdziwą ozdobą wnętrza. Do wyboru rodzaj drewna, jego wybarwienie, wzór witryny ilość szuflad i drzwi, kolor szyb i wiele innych elementów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, zadzwoń lub napisz do nasz. Czekamy !