Czytam
Meble dębowe do przedpokoju

Realizacje: Meble dębowe do przedpokoju

Wieszak dęb 2
Wieszak dęb

Tutaj realizacja mebli dębowych do przedpokoju!

Nie zależnie od tego , czy mały, czy duży przedpokój, potrzebne jest miejsce, gdzie możemy położyć wierzchnie okrycie , ściągnąć buty i najlepiej je schować. Szafa w przedpokoju lub tylko wieszak na kurtki i komoda na buty. Wszystko zależy od tego ile mamy miejsca i jak chcemy go wykorzystać.

Nie wiesz jak urządzić hol czy przedpokój? Zapraszamy!

  • Wieszak dębowy
  • Wieszak dęb
  • Wieszak dębowy
  • Szafka na buty dębowa
  • Dąb szafka na buty
  • Dąb szafka na buty

Jednak przedpokój jest to często miejsce, gdzie nie mamy wiele przestrzeni do wykorzystania na meble. Aranżacja tego pomieszczenia nie jest łatwa. Dlatego wydaje się oczywistym , że najlepiej sprawdzą się w tym miejscu meble na wymiar. Tym bardziej, że to właśnie przedpokój wizytówką domu, miejscem, które robi na odwiedzających nas pierwsze wrażenie. Dlatego warto zaprojektować go tak, by był zarówno funkcjonalny jak i stylowy.

Świetnym pomysłem na zagospodarowanie przestrzeni niewielkiego przedpokoju jest zastosowanie wielofunkcyjnych mebli. Idealnie sprawdzi się w przedpokoju zamykana półka na buty z siedziskiem. Będzie ona nie tylko ozdobą przedpokoju, ale także pomieści nasze obuwie, pełniąc jednocześnie rolę ławki!

Oferujemy nie tylko meble dębowe do przedpokoju ale klienci często wybierają to właśnie drewno do tych pomieszczeń. Często jest to związane z tym , że w przedpokoju mamy wiele drzwi, które często robione są z drewna dębowego. W tym wypadku były też schody dębowe.  Konsekwencja w doborze materiałów tworzy spójną kompozycję.