Czytam
Krzesło dębowe Wide

Krzesło dębowe Wide

Krzesło do salonu

Krzesło dębowe Wide

Aby wciąż urozmaicać naszą ofertę, skierowaną zarówno do klientów indywidualnych jak i restauracji, hoteli czy dystrybutorów mebli drewnianych, wprowadziliśmy do niej nowy model krzesła o nazwie Wide. Produkujemy go z oryginalnie wyglądającego drewna dębowego Nietypowy styl oparcia krzesła sprawia, że wygląda ono bardzo lekko i nowocześnie.

Właściwości drewna dębowego

Piękne usłojenie drewna dębowego sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny. Dąb cieszy się największym uznaniem w branży meblarskiej, dzieję się tak ze względu na jego wysokie parametry wytrzymałościowe, jest mało podatne na skręcanie, jak również nie rozszerza się i nie kurczy.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Krzesło dębowe Wide zgodnie z Państwa życzeniem może powstać również w drewnie bukowym oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy również Państwu całkowitą dowolność w zakresie wyboru tapicerki.

Zachęcamy Państwa do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE gdzie odnaleźć można przykłady mebli wyprodukowanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.