Czytam
Drewniane Krzesła bukowe Leon

Drewniane Krzesła bukowe Leon

Drewniane Krzesła bukowe Leon

Drewniane krzesła bukowe

Obecnie bardzo modne jest wykorzystywanie do produkcji mebli surowców, które na pozór w ogóle do siebie nie pasują, ale gdy takie połączenie się stworzy, okazuje się, że jest ono doskonałe i jeden element idealnie dopełnia drugi. Takim przykładem są krzesła drewniane Leon. Zastosowano w nim połączenie wysokiej jakości, litego drewna bukowego i stali nierdzewnej. Ponieważ dominującą cechą tego modelu miała być naturalność, stal umieściliśmy w oparciu krzesła w formie poprzecznych drążków aby tylko podkreśliła styl i wyrafinowanie modelu.

Krzesło to idealnie nada się do kuchni w której znajdują się meble z naturalnego drewna z dodatkami stalowymi – stelażem lady, wykończeniami kantów blatów czy też koszykami na owoce i innego rodzaju przyrządami które z takich materiałów są wykonane. Bez względu na wybór kolorystyczny naszego klienta, krzesło zawsze będzie wyglądać pięknie i niezwykle stylowo. Gdy wybór padnie na ciemną kolorystykę, proponujemy aby drewniane siedzisko zastąpić na tapicerowane jasną tkaniną lub jasne na tkaninę ciemną.

 Właściwości drewna bukowego

Drewniane krzesła bukowe Leon w całości wykonane zostały z litego drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się dużą wytrzymałością, dlatego też produkowane z niego mebel odznaczają się trwałością i solidnością.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Pozostawiamy Państwu całkowitą dowolność dotyczącą zarówno wyboru rodzaju drewna, jego wybarwienia, rodzaju tapicerki oraz wykończenia ( woskiem lub lakierem ).

Kończymy produkcję tego modelu, dlatego oferujemy Państwu ostatnie modele w promocyjnej cenie 184,50 zł z siedziskiem drewnianym lub 196,80 zł z siedziskiem tapicerowanym.