Czytam
Stół okrągły drewniany
stół okrągły drewniany bukowy z szufladami

Stół okrągły drewniany

Niekonwencjonalny stół z okrągłym blatem wspierający się na trzech nogach jest innowacją wśród stołów. Bardzo ciekawy i oryginalny stolik z litego drewna projektu pani Marzeny Listwan. W oskrzyniach stołu między jego nogami umieszczone są poręcze szufladki niewielkiej postury, w której ukryć można zastawę stołową wraz z dodatkami. Blat jest grubości czterech centymetrów, zaś średnica stołu wynosi sto centymetrów. Wykonany jest on z wysokiej jakości drewna gatunku Buk. Przeważnie nasze stoły wykonywane są z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z  życzeniem klienta może on powstać również z litych lameli.

  • krzesła drewniane
  • stół okrągły drewniany kolor LA bukowy
  • stół okrągły drewniany bukowy z szufladami
  • stół drewniany okrągły mały bukowy

Właściwości drewna bukowego

Stół okrągły drewniany wykonany został w drewnie bukowym. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne wynikające z długiego użytkowania.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem prezentowany stół okrągły drewniany może powstać również w drewnie dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu. Standardowe rozmiary stołu mogą odnaleźć znajdują się w cenniku, jednakże jesteśmy wstanie wyprodukować stół o rozmiarach podanych przez naszych klientów.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wyboru innej nogi stołowej znajdującej się w naszym wzorniku.

W celu zapoznania się z całą ofertą firmy EDAR odnośnie wybranego przedmiotu, należy wejść w link ZAMÓW ONLINE. Kliknięcie w nie łączy się z  zamówieniem wiążącym, to tylko i wyłącznie zapytanie.